«Просто україночка - 2018» у Нікополі

«Просто україночка - 2018» у Нікополі
Картинка к: «Просто україночка - 2018» у Нікополі

Легенди про дівочу красу українок вже давно ширяться світом. Але «з лиця воду не пити», - говорить народна мудрість. Справжня українка не лише на вроду багата, але має ще багато чеснот, таких як: талант , розум, кмітливість, природній шарм і незмінну посмішку на обличчі.

Саме такими предстали перед журі та глядачами учасниці конкурсу «А я просто україночка», який вже традиційно проводить КПНЗ НБДЮТ.

Лілія, Альона,Уляна, Ольга, Дарина та Юлія - учениці місцевих навчальних закладів КЗНСЗШ № 5,6,8,24,25 та СПМШ. Зачарувати суддів і довести , що саме вона – достойна звання «Просто україночка – 2018» дівчата намагалися в рамках конкурсної програми, демонструючи відео-візитки, таланти, театралізувавши народні звичаї та обряди різних пір року та виконавши домашнє завдання – авторський український віночок. "Посмакувати" тонкий український гумор в перевах між виступами присутнім допомагали юні актори зразкової театральної студії "Дебют". За результами конкурсу перемогу отримала - КЗНСЗШ № 8 Ольга Касьянова.

Ірина Хвалько

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

У Нікополі відбувся щорічний фестиваль «Писанкове дерево»

Читать наступну

Майстер-клас з розпису полдиисанок від Людмили Голди

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство