Прозора регуляторна діяльність - запорука економічного зростання Нікополя

Прозора регуляторна діяльність - запорука економічного зростання ...
Картинка к: Прозора регуляторна діяльність - запорука економічного зростання Нікополя

10 липня 2019 року у Нікопольській міській раді зустрілись представники міської ради на чолі із заступником міського голови - начальником управління економіки, фінансів та міського бюджету Оленою Давидко, представники бізнесу та громадськості, щоб знайти спільну мову у питанні реалізації державної регуляторної політики. Зустріч була ініційована громадською організацією «Регіональна асоціація магістрів державного управління» в рамках реалізації проекту «Прозора регуляторна діяльність – запорука економічного зростання». Проект фінансується ЄС і Міністерством закордонних справ Данії та адмініструється ГО «Центр «Тамариск» у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні («EUACI»).

В рамках Круглого столу керівник проекту - Костянтин Сомсіков розповів присутнім про передумови створення проекту та наголосив на важливості конструктивного діалогу між владою, бізнесом та громадськістю у здійсненні державної регуляторної політики.

Про основні напрямки реалізації проекту у м. Нікополь розповіла присутнім координатор проекту - Оксана Соколовська. Вона закликала присутніх, на Круглому столі сторони, до відкритого діалогу.

В ході обговорення було озвучено багато нагальних проблемних питань у сфері реалізації державної регуляторної політики у Нікополі. Це і низька активність представників бізнесу, це і недовіра громадськості до влади, і багато інших аспектів, що заважають налагодженню плідних та результативних взаємовідносин посадовців, представників бізнесу та громадськості.

Усі учасники заходу зійшлися на тому, що прозора регуляторна політика - це прямий шлях до успішного економічного розвитку міста та дієвий механізм боротьби з корупцією. А в цьому зацікавлені всі - і влада, і бізнес, і громадськість.

Тож, наступна зустріч в рамках реалізації проекту, буде присвячена презентації реальних кроків та заходів по оптимізації регуляторного клімату для бізнесу у м. Нікополь.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Відрахування аліментів на утримання дитини у добровільному порядку

Читать наступну

СБУ закликає мешканців та гостей Дніпропетровської області бути пильними

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство