Роботу дошкільного дитячого закладу № 8 призупинено. ФОТО

Роботу дошкільного дитячого закладу № 8 призупинено. ФОТО
Картинка к: Роботу дошкільного дитячого закладу № 8 призупинено. ФОТО

26 жовтня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови комісії, начальника Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області Костянтина Сегедія.

Комісія розглянула питання про руйнування підлоги в дошкільному навчальному закладі № 8, розташованому по вулиці Довгалівській, а також про заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливим руйнуванням всієї будівлі.

Справа в тому, що в туалетній кімнаті групи № 1 «Сонечко» для дітей 5-6 року життя зруйнувалась підлога, внаслідок чого утворилося провалля глибиною півтора метри. На стіні з зовнішньої сторони приміщення утворилися тріщини.

З метою попередження людських жертв та подальшого руйнування будівлі, комісія вирішила призупинити роботу дитячого садочка № 8 до моменту вирішення питання про безпечність перебування у закладі. Вихованці та персонал цього дитячого садка переведені до інших дошкільних навчальних закладів.

– Зараз ми замовляємо експертизу для того, щоб встановити причини руйнування будівлі, – розповідає начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Олена Селютіна. – Вихователі та завідуюча дитячого садочка № 8 опитують батьків вихованців, щоб з’ясувати в який дитячий навчальний заклад їм зручніше водити дитину. Після чого ми влаштовуємо дітей до інших дитячих садочків, не допускаючи при цьому їх перенавантаження.

Тож наразі дошкільний навчальний заклад № 8 зачинений, технічний персонал разом з завідуючою знаходяться в допоміжній будівлі. Щоб запобігти виникненню надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, цей дитячий садочок відключено від мереж водо, - газо, - електропостачання.

Джерело: http://nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Про призначення субсидій на опалювальний сезон 2018-2019 рр.

Читать наступну

Нікопольський дзюдоїст переміг на Всеукраїнських змаганнях

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство