Родинам загиблих воїнів вручили Книги почесних громадян Нікополя і пам’ятні кулони «Батьківське Серце»

Родинам загиблих воїнів вручили Книги почесних громадян Нікополя ...
Картинка к: Родинам загиблих воїнів вручили Книги почесних громадян Нікополя і пам’ятні кулони «Батьківське Серце»

Під таким гаслом «Біда не зламала, біда об’єднала», в Палаці урочистих подій, відбувся урочистий захід, на якому міський голова Андрій Фісак вручив родичам загиблих учасників АТО/ООС, екземпляри «Книги почесних громадян Нікополя», куди внесені імена героїв-нікопольців загиблих при виконанні службових обов’язків в зоні проведення операції об’єднаних сил.

Андрій Фісак наголосив, що необхідно увічнити пам'ять загиблих.

– Я впевнений, що ми разом з вами відкриємо в цьому році алею пам’яті біля пам’ятника Захисник України, – сказав він.

Наразі триває капітальний ремонт стилобатної частини пам’ятника Захисник України. Тут облаштовують алею пам’яті: планується укласти гранітну плитку, зробити підсвічування, розбити клумби і висадити квіти, встановити лавочки і сітілайти з інформацію про загиблих героїв-нікопольців. Вартість проекту близько 4 мільйонів гривень. Зараз тут проводять підготовчі роботи: підготували майданчик, проклали водопровідні- та електромережі, облаштовують пандуси.

Також родинам загиблих воїнів вручили пам’ятні кулони «Батьківське Серце». Засновником цього проекту стала Громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України». Волонтери, які допомагають реалізовувати проект на Дніпропетровщині, були присутні на заході.

– У розробці кулона «Батьківське серце» приймали участь багато людей, – розповів автор кулону «Батьківське серце» Володимир Віровцев. – Це волонтери, військові, цивільні, ветерани… Тому ми вважаємо, що відзнака «Батьківське серце» – народна.

Нехай ці іменні кулони стануть для своїх володарів справжніми оберегами, супроводжують їх упродовж всього життя і надихають на добрі справи.

– Вважаю, що такий кулон у вигляді серця для кожної дитини – це велика пам’ять і теплий спогад про їх батьків, котрі віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, – сказала дружина загиблого воїна АТО/ООС Оксана Гайдук наприкінці заходу.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

 

Читати попередню

В Никополе словесная перепалка завершилась поножовщиной. Нужны доноры!

Читать наступну

Дніпропетровська ОДА запустила телеграм-канал «Онлайн консультації для стартапів та бізнесу»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство