Розшук дітей за допомогою СМС на Дніпропетровщині. Як це працює?

Розшук дітей за допомогою СМС на Дніпропетровщині. Як це працює?...
Картинка к: Розшук дітей за допомогою СМС на Дніпропетровщині. Як це працює?

16 липня на Дніпропетровщині стартував соціальний проект з використанням новітніх технологій «Пошук дітей». Його започаткувала Національна поліція України спільно з компанією «Київстар». «За півроку до підрозділів поліції Дніпропетровської області надійшло 904 звернення та повідомлення щодо встановлення місця знаходження дітей. У 98 відсотках діти були знайдені та повернуті в родини впродовж доби. На жаль, у липні маємо трагічний випадок у Нікополі. Тому у випадках зникнення дітей на рахунку кожна хвилина», - повідомила начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова.

За словами начальника відділу ювенальної превенції, залучення мобільної мережі до розшуку зниклих дітей є своєчасним та ефективним способом. Особливо така допомога буде корисною при розшуку зниклих дітей з вадами здоров’я, маленьких чи тих, що загубилися у незнайомому місці, або коли є інформація щодо ймовірного злочину по відношенню до них.

«Пошук дітей» – це інформаційна розсилка від Київстар, мета якої – допомогти Національній поліції України у розшуку зниклих дітей. На запит Національної поліції Київстар буде надсилати SMS-повідомлення абонентам, які перебували в радіусі до трьох кілометрів у місці зникнення дитини, та можуть повідомити правоохоронним органам інформацію, що могла б допомогти відшукати дитину. Окрім цього буде посилання з більш детальною інформацією про зниклу дитину»,- розповів PR-менеджер компанії «Київстар» у Дніпрі Володимир Буга. - При цьому послуга безкоштовна для абонентів, а персональні дані залишаються таємницею та не передаються третім особам, - зазначив представник компанії.

«Отже, коли ви отримали СМС повідомлення щодо розшуку зниклих дітей та володієте будь якою корисною інформацією – зателефонуйте відразу на 102. Ваша допомога може врятувати здоров’я та життя дітей» - просить поліція.

Читати попередню

Никопольчанка, попавшая в Книгу рекордов Гиннеса, выставилась в Виннице

Читать наступну

Нікопольців «елегантного» віку запрошують на групові заняття спортом

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство