Роз’яснення до питань, що виникають в процесі роботи при застосуванні Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги

Роз’яснення до питань, що виникають в процесі роботи при застосуванні ...

Запитання.Як враховувати дохід від здачі земельної частки (паю) в оренду, якщо підприємство надає довідку, що орендна плата за попередній період дії договору не нараховувалася.

Відповідь. При здачі  земельної частки  (паю) в оренду річний дохід від земельної частки (паю) ураховується як фактично отримана за попередній період оренди сума орендної плати, яка не може бути меншою, ніж визначена договором оренди.
Відповідно, якщо фактично одержана сума орендної плати менша за передбачену договором, до сукупного доходу сім’ї необхідно враховувати суму орендної плати, яка передбачена договором оренди. Проте, якщо договором оренди передбачено, що умови договору можуть бути порушені у випадку настання форс-мажорних обставин, то за наявності таких обставин до сукупного доходу сім’ї ураховується фактично отримана за попередній період сума орендної плати (в тому числі і нульова)- підстава: лист Міністерства праці та соціальної політики України від 16.04.2004 303-3/3293-016-8).

Запитання. Як ураховуються до сукупного доходу сім’ї нараховані дивіденди: у тому місяці в якому вони нараховані або в тому місяці, в якому вони отримані?.

Відповідь П.7.7 Методики передбачено, що грошові доходи, визначені пунктом 5 цієї методики, крім премій, щорічних винагород, допомоги на навчання, безпосередньо отриманої особою від підприємства, установи чи організації, сум компенсації працівникам втрати частини заробітної плати у зв'язку з порушенням термінів їх виплати, сум заборгованості за аліментами, визначених судом або виконавчою службою на підставі рішення про стягнення аліментів, ураховуються у тому місяці, за який вони нараховані.
Відповідно до п.7.14 Методики доходи, крім премій, щорічних винагород, допомоги на навчання, яка безпосередньо отримана особою від підприємства, установи чи організації, нараховані з періодичністю за квартал, півріччя, рік, ураховуються у сукупному доході як середньомісячна величина за відповідний попередній період, визначена шляхом ділення загальної суми доходу на кількість місяців, за які вона нарахована.

Читать предыдущую

Уважаемые избиратели! Дорогие земляки!

Читать следущую

Показники захворюваності на грип та ГРВІ

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие