С успешным выступлением вас, юные теннисисты

С успешным выступлением вас, юные теннисисты

З 22 по 24 вересня в Запоріжжі в спеціалізованому залі для настільного тенісу ДЮСШ №4 проходив відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002-2004, 2005 рр.н. і молодше в якому взяли участь 78 спортсменів з міст Харкова, Запоріжжя, Нікополя, Вознесенська, Дніпра та ін. Змагання проходили у цікавій спортивній боротьбі і супроводжувалися хорошим, об'єктивним суддівством і настроєм.

Юні нікопольські тенісисти ДЮСШ №2 «Нікополь 98» з гідністю виступили на цих змаганнях. Команда юнаків 2005 р.н. і молодше в складі Корзуна Андрія, Міраєвського Олександра і Дерлюка Антона стала переможцем чемпіонату.

Срібними призерами в цій віковій групі стали команда юнаків №2 у складі Ісаєва Максима, Тертишного Данила і Швидкого Михайла та команда дівчат у складі Куренної Олени і Дерлюк Анни. Серед дівчат 2002-2004 рр.н. наша команда в складі Гусевої Вікторії, Спіріної Вікторії і Вечері Марії також посіла друге місце. В особистому заліку Гусева Вікторія стала срібним призером чемпіонату. Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а за перше місце команді юнаків вручили кубок.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів з настільного тенісу Світлану Братік і Надію Брус з успішним виступом!

Джерело http://ntm.net.ua

Читати попередню

Будущее за мусорными полигонами, от которых пахнет… хвоей

Читать наступну

Нам рано думать о старости. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство