Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки!

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки!
Картинка к: Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!

Забезпечення національної безпеки, територіальної цілісності та обороноздатності держави, протидія злочинності, провадження антикорупційної діяльності, захист прав та свобод людини і громадянина на належному рівні можливі лише завдяки праці фахівців Служби безпеки, їх високій кваліфікації, професіоналізму, мужності і здатності на самопожертву.

Завдяки високому патріотизму, працездатності та відвазі ви заслужили визнання і пошану.

Окремі слова подяки ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці по захисту територіальної цілісності і суверенітету України.

Переконаний, що потужний потенціал Служби, ваші високі професійні й моральні якості, відповідальність, вірність честі і присязі завжди будуть надійною опорою в захисті інтересів нашої країни і Нікополя зокрема.

З нагоди професійного свята бажаю всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення і нових професійних успіхів.

З повагою,
Сергій СТАРУН, міський голова

Читать предыдущую

Розклад міських автобусів, які з 29 березня 2010 року по 18 квітня 2010 року будуть здійснювати заїзд до міського кладовища (район путипроводу с. Чкаловське)

Читать следущую

Прямой эфир на тему: «Организация и проведение санитарной очистки и благоустройства города»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие