Щоб проблем з технічною водою не було в наступному році, її вирішують вже сьогодні

Щоб проблем з технічною водою не було в наступному році, її вирішують ...
Картинка к: Щоб проблем з технічною водою не було в наступному році, її вирішують вже сьогодні

В цьому році на кварталах приватного сектору Нікополя існувала проблема подачі технічної води. Пов’язано це з тим, що трубопровід за багато років користування дійшов до неприданого стану та постійно протікає, що призводить до великих втрат води.

Щоб в наступному році ця проблема не виникла знову, міська влада вже сьогодні розробляє стратегічний план по заміні трубопроводу та подачі технічної води населенню.

З цього приводу заступник міського голови Сергій Тихенко провів ряд нарад з головами квартальних комітетів та представниками приватного сектору.

Чергове засідання відбулося 25 липня. Тут розглядались різні пропозиції вирішення проблеми, дійсно такою, що заслуговує на увагу була пропозиція керуючого справами виконкому Сергія Донця. Він запропонував використати схему, яку застосовували при проведенні децентралізації опалення в Нікополі.

– Треба оголосити конкурс і таким чином визначити підприємця, який буде займатися подачею технічної води на квартали, Голови квартальних комітетів підпишуть з переможцем конкурсу потрійний договір (громадськість, підприємець і місцева влада). Старий трубопровід буде здано на металобрухт і за отриману суму прокладено, по погодженій з квартальними схемі, новий трубопровід з пластику для подачі технічної води. Це треба почати робити вже зараз, щоб до квітня наступного року все було зроблено, – сказав Сергій Донець.

На сьогодні вже є розпорядження міського голови Андрія Фісака про створення робочої групи з вивчення питання щодо постачання технічної води в місті Нікополі, яка буде впроваджувати цей варіант рішення проблеми в життя.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Увага, гриби!

Читать наступну

На дороги Нікополя наносять поздовжню розмітку

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство