Соловушки покинули гніздечко

Соловушки покинули гніздечко

Дитинство кожної людини обов’язково закінчується у кінці травня, коли голосистий останній дзвоник покличе назустріч новому світанку. Він неначе трамплін між шкільними роками та незвіданою юністю. Декілька днів іспитів, і вже на порозі довгоочікуваний вечір, який скликає на свято випускників не лише загальноосвітніх шкіл.

Третього червня було гамірно і весело у концертному залі школи мистецтв. Під урочисті розливи фанфар та оплески присутніх 60 випускників прямували до рідної сцени. Неначе легкі птахи, перші слова привітання винуватцям церемонії злетіли з вуст почесного гостя - начальника відділу з питань культури, сім’ї та молоді Нікопольської міської ради Тетяни Павлівни Лізогубової. Вона висловила не лише свої побажання, а ще й зачитала листа-подяку викладацькому колективу від заслуженого працівника культури України, директора департаменту культури, туризму, національностей та релігії облдержадміністрації Наталії Геннадіївни Першиної. Намагаючись стримувати хвилювання, з теплою батьківською промовою звернулися до учнів директор школи Анатолій Іванович Лисенко та завуч Лариса Андріївна Скрипченко.

Крок за кроком, протягом багатьох років навчання, пізнавали учні таємниці музичного, образотворчого та хореографічного мистецтва.
Свідоцтва про позашкільну освіту з відзнакою отримали Валерія Голобородько, Єлизавета Гапіч, В’ячеслав Гавриленко, Владислав Щолоков, Вікторія Грицуля,Станіслав Соколовський, Ольга Савіна, Ігор Камишанов, Микола Яблонський, Анна Литвин, Олена Русанова, Тетяна Пономарьова, Микита Вояков та Олександр Гончаров.

В цей святковий день для випускників все було востаннє: репетиції у класах та квіти від друзів на сцені, власні виступи та чудові концертні номери товаришів, напутні слова батьків і світлини на пам’ять з улюбленими викладачами, а ще дотепна гумористична програма «Неуловимые маэстры», яку допомогли підготувати викладачі теоретичних дисциплін Вікторія В’ячеславівна Чконія, Наталя Федорівна Кононова, Людмила Миколаївна Довгаль та Антоніна Михайлівна Тимошенко.

Звичайно, не всі випускники школи поєднають свій подальший життєвий шлях з мистецтвом, але сонячна країна п’яти промінчиків, зшита за допомогою скрипічного ключа, залишиться в серці на все життя.

Людмила Міщенко

Источник: Никополь-ART

Читать предыдущую

60 лет назад вышиванки были популярны, как сейчас

Читать следущую

Хореографический ансамбль «Фантазия» подвел итоги

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие