Спартакіада людей з інвалідністю «Повір у себе»

Спартакіада людей з інвалідністю «Повір у себе»
Картинка к: Спартакіада людей з інвалідністю «Повір у себе»

Нікопольська спортивно-оздоровча організація людей з інвалідністю «Аква» за допомогою своїх друзів з відділу з питань спорту управління гуманітарної політики, компанії «Procter & Gamble», КРК «Montecristo», ГО «Громадська Сила», ТОВ «Мотодор» та військової частини А0593 21 липня 2018 року на базі відпочинку заводу ЗБК провела літню спартакіаду «Повір у себе». На відкритті змагань всіх присутніх вітали та висловили слова захоплення та підтримки заступник міського голови Ольга Коник, голова Нікопольської спортивно-оздоровчої організації людей з інвалідністю «Аква» Антон Серов та представники компанії «Procter & Gamble».

Метою даного заходу є залучення людей з інвалідністю заняттям фізичною культурою і спортом, залучення громадськості та міської влади до вирішення життєвих питань, що стосуються таких людей. У заході взяли участь 110 чоловік: 80 учасників та 30 волонтерів. Спартакіада ​​складалася з восьми видів спорту на точність. Учасники змагалися в Корнхол, Карум, Крокінол, Джаколо, Дартс, Стрілянина, Степ бол, Кульбутто. У перерві між іграми всіх учасників нагодували ситним обідом. За підсумками змагань команди переможців були нагороджені цінними подарунками, а всі інші учасники отримали заоохочувальні призи.

Всі учасники літньої спартакіади «Повір у себе» висловлювали організаторам щиру подяку та раділи можливості позмагатися на свіжому повітрі та поспілкуватися в дружній атмосфері.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Мешканців модульного містечка навчили діяти в разі виникнення пожежі

Читать наступну

Солнце в помощь

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство