Нікополь розпочав співпрацю з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу як «Місто Доброчесності»

Нікополь розпочав співпрацю з Антикорупційною ініціативою Європейського ...
Картинка к: Нікополь розпочав співпрацю з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу як «Місто Доброчесності»

Нікополь став одним із п’яти міст України, з яким Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) підписала меморандум про взаєморозуміння стосовно співпраці в рамках компоненту «Місто Доброчесності». Меморандум про взаєморозуміння підписали міський голова Нікополя Андрій Фісак та очільниця Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI) Ека Ткешелашвілі (додається за посиланням). Попередньо представники EUACI відвідували наше місто 7 лютого 2018 року в рамках процедури конкурсного відбору.

Компонент «Місто Доброчесності» спрямований на надання допомоги місцевим органам влади у зменшенні ризиків корупції, та сприяння більшому залученню громадян до контролю за органами влади.

Співпраця Антикорупційної ініціативи ЄС з Нікополем складатиметься із двох напрямів. Перший – оцінка корупційних ризиків у місті, другий – впровадження інструментів зниження і протидії корупції. Уже найближчим часом партнер EUACI в реалізації даного проекту проведе оцінку корупційних ризиків в місті. В рамках реалізації проекту «Місто Доброчесності» в Нікополі будуть впроваджені наступні інструменти: відкритий бюджет, геоінформаційний портал з актуальною інформацією про життєдіяльність міста для людей та бізнесу, системний підхід до управлінської діяльності міста та ін.

Подібні меморандуми в рамках компоненту «Місто Доброчесності» вже підписали Чернівці та Маріуполь.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Комунальники прибирають зламані буревієм гілля

Читать наступну

Звернення до мешканців міста з приводу обрізки дерев

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство