Спортивні новини від КДЮСШ «Трубник»

Картинка к: Спортивні новини від КДЮСШ «Трубник»

З 25 по 28 квітня в місті Дніпро, проходив Чемпіонат України зі скелелазіння серед молоді. Змагання зібрали близько 100 участників з 8 регіонів країни. Від КДЮСШ «Трубник» була представлена команда з 7 спортсменів. Успішно виступила вихованка Заслуженного тренера Украины Вікторії Лось – Поліна Біла, вона стала переможницею в двох видах (лазіння на швидкість та важкість). Завоювавши таким чином право представляти Україну на міжнародних змаганнях.

29 квітня в Кривому Розі пройшов 21-й Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо «Малыш-крепыш». В ньому приймали участь понад 120 дзюдоїстів з різних міст України. Юні спортсмени (вік учасників від 6 до 10 років), представники відділення боротьби дзюдо КДЮСШ «Трубник» (тренер Олександр Темураєв), в своїх вагових та вікових категоріях зайняли такі призові місця: Давид Раєв – ІІ місце, Ігор Колотов, Михайло Величко та Олександр Рибалко – ІІІ місця.