Студентів переведуть на дистанційне навчання через COVID-19, а канікули розпочнуться раніше

Студентів переведуть на дистанційне навчання через COVID-19, а канікули ...
Картинка к: Студентів переведуть на дистанційне навчання через COVID-19, а канікули розпочнуться раніше

Осінні канікули у школах мають розпочатися до 15 жовтня. В Україні з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби вводиться дистанційне навчання у вищих навчальних закладах, осінні канікули у школах розпочнуться раніше.

Як повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, на останній нараді у президента Володимира Зеленського ухвалено ряд рішень для боротьби з епідемію СOVID-19.

«Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів», - зазначив Радуцький і додав, що вже зафіксовано кілька спалахів зараження співробітників та студентів, і навіть смертельні випадки.

За його словами, необхідна інформаційна кампанія серед студентів щодо небезпеки коронавірусу. «Молодь повинна розуміти, що сьогодні краще обмежити кількість контактів та мінімізувати перебування в людних місцях. Життя їхніх батьків, бабусь та дідусів – це також і їхня відповідальність», - наголосив Радуцький.

Крім того, він повідомив, що ухвалено рішення, що осінні канікули у школах мають розпочатись раніше. «Дату початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують вже наступного тижня, до 15 жовтня», - додав Радуцький.

Коронавірус в Україні і карантин у школах: що відомо
Cтаном на ранок 11 жовтня в Україні підтвердилось 261 034 випадки коронавірусної інфекції. За добу виявлено 4768 хворих.
Українська інфекціоністка Світлана Куніцина зазначила, що, швидше за все, школи та садочки вже у листопаді закриються на карантин. Лікар запевняє, що попри те, що діти хворіють в легкій формі на COVID-19, вони все ж можуть переносити інфекцію, а це може призвести до масових заражень та закриття закладів освіти.
Станом на 10 жовтня у Київській області через випадки захворювання на COVID-19 на карантин закрито 30 шкіл повністю та 162 класи у ще 98 навчальних закладах. А у самому Києві - через випадки захворювання на COVID-19 на карантин закрито 3 школи повністю та ще 331 клас переведено на дистанційне навчання.

Як працюють школи в умовах пандемії COVID-19:
25 серпня на сайті Міністерства охорони здоров'я були оприлюднені оновлені протиепідемічні правила для закладів освіти під час пандемії COVID-19.
Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
У регіонах, що входять до помаранчевого рівня епіднебезпеки, педагогам в процесі викладання навчальної дисципліни рекомендовано використовувати захисні щитки.
Проведення занять в аудиторіях дозволено лише для окремих класів. Заповненість лекційних залів під час проведення занять, що передбачають поєднання кількох класів, не повинна перевищувати 50% при забезпеченні максимальної дистанції між учнями.
У регіонах помаранчевого рівня наповненість класів не повинна перевищувати 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти. У таких випадках засновник або керівник та власник закладу повинні завчасно адаптувати графік навчання та сформувати групи на час встановлення відповідного рівня епідемічної небезпеки.
У разі підтвердження COVID-19 в одного з учнів чи студентів всі інші учні чи студенти відповідної групи визнаються такими, що потребують самоізоляції.
Основним заходом гігієни рук в умовах закладу освіти є миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише в разі, коли відсутній доступ до проточної води з милом.

Джерело: https://www.unian.ua/

Читати попередню

В Никополе пять учителей заразились коронавирусом

Читать наступну

В акваторії Каховського водосховища планують розмістити гібридний парк вітрових та сонячних електростанцій загальною площею 9700 га

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство