Свято дитячої книги. ФОТО

Свято дитячої книги. ФОТО
Картинка к: Свято дитячої книги. ФОТО

Цього року традиційне Свято дитячої книги було приурочене до Дня слов’янської писемності та культури. Воно пройшло у культурному центрі «Оберіг» м. Нікополя у 22травня .

Підготували і провели цей театралізований захід учасники клубу «Джерельце» бібліотеки-філії №7. Сценарій «Книга-найцінніший скарб» був чудовою формою організації дозвілля школярів. У невеликому залі розмістили вісім класів сусідніх шкіл №22 , №19. Організація дозвілля дітей і підлітків є справою державною. Адже в процесі дозвілля відбувається формування майбутнього громадянина нашої держави. Але це не тільки дозвілева форма роботи з дітьми.

Дитяче театральне мистецтво є унікальним засобом формування дитини, її емоційної сфери, її образного мислення. У процесі осмислення і відтворення казкових образів виховується і формується особистість. Ми залучаємо дітей до творчої діяльності шляхом ознайомлення з книгою з подальшою театралізацією .

Дітям пропонується драматизувати фраг­мент твору за їхнім вибором, у ході якого вони вправляються в самостійному пошуку й використанні засобів виразності. Співпереживаючи і наслідуючи поведінку казкових героїв, дитина відкриває для себе гаму нових почуттів, збагачується певним ставленням до навколишнього світу, починає переживати радість пізнання краси природи, праці, творів мистецтва, людських стосунків, оволодіває мовою емоцій. Ми намагаємось формувати у дітей мовленнєву компетентність.

Джерело http://biblio-7.blogspot.com

Читать предыдущую

Как никопольчанин в составе всеукраинской команды выступал в престижном телешоу

Читать следущую

Пам’ятник воїнам АТО, алея на проспекті Трубників та басейн

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие