Свято-summarizing: «Ніжна-сніжна казка зими»

Свято-summarizing: «Ніжна-сніжна казка зими»

Зима – найхолодніша пора року, але все одно - цікава та весела. Коли, як не зимою можна покататися на санчатах, ковзанах, зліпити снігову бабу, погратися в сніжки і взяти участь у щорічному конкурсі на виготовлення креативної новорічної іграшки своїми руками - «Ніжна-сніжна казка зими».

Вже третій рік поспіль, юні користувачі Центральної дитячої бібліотеки приносять свої витвори до Центру родинного читання та дозвілля «Дивосвіт» і з нетерпінням очікують підведення підсумків новорічного конкурсу.

За доброю традицією помічником у виготовленні ялинкових прикрас став керівник гуртка виготовлення сувенірів КПНЗО « Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості» Дьолог В. С. ЇЇ маленькі майстри розбавили своїми шедеврами роботи учасників конкурсу, чим і надали святковий настрій виставці.

25 грудня відбулося урочисте свято, присвячене нагородженню маленьких майстрів. До розгадування мультимедійних новорічних вікторин та ребусів охоче залучилися не тільки дітлахи, а і їх батьки. Учасники та гості завзято «ліпили» сніговиків, згадували казки і фільми, присвячені новорічній тематиці, які збирають усю родину разом та грали у сніжки. Благодійний фонд «Нове життя» під керівництвом Н. Мезенцевої турботливо надав подарунки для нагородження учасників, що створили атмосферу новорічного настрою.

Після закінчення свята учасники довго не розходилися, залюбки робили веселі фото на пам’ять біля бібліотечної креативної ялинки та згадували кумедні моменти конкурсів.

Алла Карташова

Джерело nikopol-art.com.ua

 

Читати попередню

У модульному містечку для переселенців відкрили ялинку

Читать наступну

Никопольчанин покорил судей популярного в Украине шоу. ВИДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство