Том Хенкс випустить свою першу книгу

Том Хенкс випустить свою першу книгу

Відомий американський актор Том Хенкс випустить збірку оповідань. Перша книга 60-річного оскароносного актора, зірки фільмів Філадельфія, Форрест Гамп, Врятувати рядового Райана, Код Да Вінчі та багатьох інших включатиме 17 оповідань і вийде в жовтні 2017 року .

За словами актора, над створенням книги він працює з 2014 року: «За два роки роботи над збіркою я знімався в кіно в Нью-Йорку, Берліні, Будапешті та Атланті, і весь цей час писав. Я писав у готелях під час прес-турів, у відпустці, в літаках, вдома та в офісі. Коли мені вдавалося скласти чіткий розпорядок дня і слідувати йому, я писав з дев'ятої ранку до першої дня».

Основною темою книги Uncommon Type: Some Stories стануть друкарські машинки, які Том Хенкс колекціонує з 70-х років. У колекції актора вже більше сотні таких машинок.

До збірника увійдуть розповіді про мігранта, прибулого до Нью-Йорка після громадянської війни в країні, про ексцентричного мільярдера і його вірного помічникв, а також – про цікаве та веселе життя актора.

Джерело https://newscast.com.ua

Читать предыдущую

Евровидение-2017: объявлены имена ведущих конкурса

Читать следущую

«Оскар-2017»: полный список победителей

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие