Три школи Нікополя отримають кошти на реалізацію своїх проєктів

Три школи Нікополя отримають кошти на реалізацію своїх проєктів...
Картинка к: Три школи Нікополя отримають кошти на реалізацію своїх проєктів

В Україні фондом «Об’єднання» проводився конкурс шкільних проєктів. Участь у ньому мав право взяти Нікополь, а також ще чотири міста України. Ми закликали навчальні заклади міста скористатися пропозицією. Нагадаємо, конкурс проводився за за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках TransitionPromotionProgram.

Навчальними закладами Нікополя на Конкурс після онлайн навчання було подано 8 доопрацьованих проєктів від команд з числа батьків, вчителів і директорів.

Вісім членів конкурсної комісії оцінювали проєкти за наступними критеріями: чіткість визначення мети, відповідність пріоритетам конкурсу, обґрунтованість бюджету, вплив проєкту, сталість проєкту, залучення аудиторії до заходів проєкту. До балів конкурсної комісії також були додані додаткові бали за громадське голосування, яке проходило у період з 10 по 20 липня.

«Деякі подані проєкти доволі слабкі були, і отримали мало балів від членів конкурсної комісії, але завдяки активізації громадськості, яке голосувало за них онлайн, змогли увійти у число переможців. Звісно, ми не можемо впливати на результати голосування членів конкурсної комісії, і ці «слабкі» проєкти, згідно правил конкурсу, все ж будуть підтримані. Але є і такі проєкти, які не змогли залучити багато онлайн голосів, але все одно перемогли у конкурсі завдяки добре прописаній заявці, що також стало можливим після наших семінарів з проєктного дизайну, які були обов’язковими для всіх учасників Конкурсу»  - прокоментував результати конкурсу Юрій Антощук, голова Фонду «Об’єднання».

Серед поданих проектів Нікополя було обрано три ініціативи. А саме:

Зимовий сад та зони відпочинку. Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІст. № 9». Організація зимового саду та зон відпочинку для поєднання активного навчання з емоційним розвантаженням учнів, зняття стресу учнів та вчителів, проведення заходів дозвілля, засідань клубів по інтересам. Сума фінансування – 43880 гривень.

Ми разом, сміття – окремо! Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10». Проєкт передбачає: навчання учнів, батьків, вчителів; екологічну кампанію, Екодень «Ми разом, сміття – окремо!», сортування твердих відходів вдома та на території школи, благодійну діяльність, розвиток матеріально-технічної бази школи. Сума фінансування – 39800 гривень.

Майстерня особистого успіху. Комунальний заклад «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5». Впровадження цього проєкту допоможе школярам розвивати власні таланти та здібності, що підвищить їхні успіхи і в освітньому процесі. Даний проект реалізовується на перспективу, що допоможе щороку залучати молодь до активного дозвілля й цікавого та успішного навчання в школі, можливості спілкуватись та реалізовувати власні креативні проєкти. Сума фінансування – 44000 гривень.

«Всі проєкти короткострокові у реалізації – вони повинні бути реалізовані до середини жовтня цього року, - але вплив від їхньої реалізації значний та довгостроковий. Головною метою конкурсу було об’єднання зусиль батьків, вчителів та адміністрацій задля створення комфортних умов перебування дітей в закладах освіти. Ми віримо в те, що завдяки цим спільним міні-ініціативам, поліпшиться не тільки і не стільки матеріально-технічна база закладів освіти, як довіра батьків і вчителів один до одного, а також якість освітнього процесу в українських школах», - зазначають організатори.

Джерело: https://nikonet.top/

Читати попередню

Сезон охоты на пернатую дичь: полиция Никополя обратилась к владельцам оружия

Читать наступну

Кто такой Звиад Кушиташвили? ВИДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство