Триває реконструкція дитячої лікарні

Триває реконструкція дитячої лікарні
Картинка к: Триває реконструкція дитячої лікарні

Відсутність у нашому місті дитячої лікарні давно хвилює нікопольців та медичну суспільність. На даний час проходить реконструкція частини будівлі амбулаторій № 1, 3 КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою: м. Нікополь, проспект Трубників, 47, де будуть розташовані дитяче стаціонарне та консультативно-діагностичне відділення дитячої міської лікарні.

Був час, коли роботи з реконструкції трохи призупинилися. Справа в тому, що було необхідно внести зміни до проекту, щоб умови влаштовували і жителів, і медичний персонал. На це пішло більше п’яти місяців. Наприклад, за вимогою медиків змінено розташування кабінетів. По раніше затвердженому проекту стерилізаційне відділення та пральня знаходилися у різних місцях, а це неправильно. Не були враховані у старому проекті і деякі моменти, які стосувалися пожежної безпеки та вентиляційних шахт, а також благоустрою території.

На даний момент всі недоліки прийняті до уваги, виділені кошти і проводяться ремонтні роботи. Вже проведена заміна каналізації та водопровідних мереж, виконується утеплення будівлі, укладається підлога та проводяться роботи з облагороджування фасаду.

Роботи планується завершити до кінця 2018 року.

На оснащення дитячої лікарні виділено достатньо коштів з обласного бюджету, до того ж частина грошей надходить з міського бюджету. Таким чином, у дитячій лікарні буде все необхідне.

Велика подяка також народному депутату України Андрію Шипку, який постійно допомагає та сприяє виділенню коштів з державного бюджету.

Сподіваємось, що з введенням в експлуатацію дитячої лікарні, нарешті закінчаться труднощі для батьків та медиків, адже консультативно-діагностичне та стаціонарне відділення будуть знаходитися в одній будівлі, а не розкидані по місту, як зараз. Крім того, лікарня буде оснащена всім необхідним сучасним обладнанням, а навколо будівлі з’явиться невелика паркова зона. Словом, в дитячій міській лікарні будуть комфортні умови і для пацієнтів, і для медичних працівників.

 

Головний лікар

КЗ «Нікопольська дитяча міська лікарня» ДОР

В.В.Мальгін

Читати попередню

Відтепер нікопольці можуть записуватися до лікаря через електронну реєстратуру

Читать наступну

Планується підвищення тарифу на воду

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство