Триває реконструкція дитячої лікарні

Триває реконструкція дитячої лікарні
Картинка к: Триває реконструкція дитячої лікарні

Відсутність у нашому місті дитячої лікарні давно хвилює нікопольців та медичну суспільність. На даний час проходить реконструкція частини будівлі амбулаторій № 1, 3 КЗ «Нікопольський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою: м. Нікополь, проспект Трубників, 47, де будуть розташовані дитяче стаціонарне та консультативно-діагностичне відділення дитячої міської лікарні.

Був час, коли роботи з реконструкції трохи призупинилися. Справа в тому, що було необхідно внести зміни до проекту, щоб умови влаштовували і жителів, і медичний персонал. На це пішло більше п’яти місяців. Наприклад, за вимогою медиків змінено розташування кабінетів. По раніше затвердженому проекту стерилізаційне відділення та пральня знаходилися у різних місцях, а це неправильно. Не були враховані у старому проекті і деякі моменти, які стосувалися пожежної безпеки та вентиляційних шахт, а також благоустрою території.

На даний момент всі недоліки прийняті до уваги, виділені кошти і проводяться ремонтні роботи. Вже проведена заміна каналізації та водопровідних мереж, виконується утеплення будівлі, укладається підлога та проводяться роботи з облагороджування фасаду.

Роботи планується завершити до кінця 2018 року.

На оснащення дитячої лікарні виділено достатньо коштів з обласного бюджету, до того ж частина грошей надходить з міського бюджету. Таким чином, у дитячій лікарні буде все необхідне.

Велика подяка також народному депутату України Андрію Шипку, який постійно допомагає та сприяє виділенню коштів з державного бюджету.

Сподіваємось, що з введенням в експлуатацію дитячої лікарні, нарешті закінчаться труднощі для батьків та медиків, адже консультативно-діагностичне та стаціонарне відділення будуть знаходитися в одній будівлі, а не розкидані по місту, як зараз. Крім того, лікарня буде оснащена всім необхідним сучасним обладнанням, а навколо будівлі з’явиться невелика паркова зона. Словом, в дитячій міській лікарні будуть комфортні умови і для пацієнтів, і для медичних працівників.

 

Головний лікар

КЗ «Нікопольська дитяча міська лікарня» ДОР

В.В.Мальгін

Читать предыдущую

Відтепер нікопольці можуть записуватися до лікаря через електронну реєстратуру

Читать следущую

Планується підвищення тарифу на воду