Троє боксерів із Нікополя стали чемпіонами Всеукраїнських змагань

Троє боксерів із Нікополя стали чемпіонами Всеукраїнських змагань...
Картинка к: Троє боксерів із Нікополя стали чемпіонами Всеукраїнських змагань

11 по 13 березня у місті Кам’янське пройшов Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Володимира Кургузова. В змаганнях взяли участь спортсмени з різних міст України 2007-2008 року народження. Серед учасників були і вихованці ДЮСШ «Трубник». Троє нікопольців Дмитро Мельниченко (48 кг), Сергій Мельниченко (52 кг) та Богдан Птичкін (75 кг) стали чемпіонами змагань. Срібну медаль завоював Андрій Біленко (38 кг), а його колега Артем Криворученко бронзову. П’яте місце завоював Сергій Горбатенко.

За результатами цих змагань Богдан Птичкін, Дмитро і Сергій Мельниченки потрапили до збірної команди області та братимуть участь у зональному чемпіонаті України з боксу, що проходитиме з 1 по 5 квітня у Кропивницькому.

Вітаємо хлопців та їх тренерів Костянтина Чекалова, Олександра Мимрикова, Олексія Губарєва та Андрія Сипченка з успішним виступом та бажаємо не зупинятися на досягнутому!