У День Конституції завершився скульптурний симпозіум «СКІФІЯ, СКІФ та Я»

У День Конституції завершився скульптурний симпозіум «СКІФІЯ, ...

21 червня у Нікополі розпочався керамічний симпозіум, який об’єднав 15 митців з різних куточків України, серед яких вперше було четверо дітей. Скульптори вдихнули життя в майже 4 тони глини та створили керамічні фігури, що втілюють авторське бачення скіфської тематики.

Результат натхненної праці керамістів демонстрували 28 червня у День Конституції України. На площі навпроти будівлі міської ради нікопольці мали змогу зануритися в творчу атмосферу, та спостерігати завершальний етап створення скульптур – «Вогняну феєрію». Супроводжували дійство виступи джазових музикантів.

29 червня були підведені підсумки симпозіуму. Найкращою визнали скульптуру Тетяни Антонової – «Дерево життя». Подарунком за перше місце став сучасний планшет. Інші переможці та учасники керамічного симпозіуму також отримали нагороди та подарунки від міської влади.

Планується, що витвори мистецтва будуть встановлені біля Нікопольського краєзнавчого музею та стануть частиною «скіфського парку».

Нікопольський скульптор, один з організаторів симпозіуму – В’ячеслав Гуденок розповів, що щорічний керамічний симпозіум у Нікополі – це неповторне явище та єдиний фестиваль вогняної скульптури в Україні. Планується, що в наступному році керамічний симпозіум «Скіфія. Скіф та Я» запрошуватиме гостей не лише з України, а й з усього світу.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Читать наступну

Субсидію з травня перераховано

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство