У ДФС привітали фантомівців, які повернулися із зони АТО

У ДФС привітали фантомівців, які повернулися із зони АТО

Чергова ротація працівників спецпідрозділу податкової міліції «Фантом» відбулася 20 жовтня в ДФС. Фантомівців, які повернулися із зони проведення антитерористичної операції, привітали в.о. Голови ДФС Мирослав Продан, Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан та начальник Головного оперативного управління ДФС Геннадій Лісовий.

Керівники фіскальної служби подякували бійцям за сумлінну службу, відвагу та професіоналізм.

«Щира подяка вам за те, що ви у свій час прийняли достатньо нелегке рішення – захищати інтереси нашої держави. Як показує практика, на тих людей, які у такий непростий час визначилися, можна розраховувати і у подальшому. Я особисто буду робити все можливе і неможливе для того, щоб ви ніколи не пожалкували про те, що прийняли це важливе рішення», – підкреслив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

У свою чергу, Перший заступник Голови ДФС Сергій Білан підкреслив, що офіцери податкової міліції гідно виконали завдання, які перед ними поставила держава, та подякував їм за професіоналізм і сумлінну службу.

За сумлінне та бездоганне виконання обов’язків у зоні АТО чотирьом фантомівцям були вручені Подяки та ще чотирьом достроково присвоєні спеціальні звання начальницького складу податкової міліції – 2 звання «підполковник податкової міліції», 1 – «майор податкової міліції», 1 – «капітан податкової міліції».

Нагадаємо, що «Фантом» був створений наприкінці січня 2015 року для врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів з неконтрольованої території.

Читати попередню

Перерахунок суми «овердрафту» в системі електронного адміністрування ПДВ

Читать наступну

Всі школи та дитячі садки міста вже опалюються

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство