У Каховське водосховище вселили понад 5 тонн риби

У Каховське водосховище вселили понад 5 тонн риби
Картинка к: У Каховське водосховище вселили понад 5 тонн риби

В Каховське водосховище вселено понад п’ять тонн риби. 17 жовтня 2019 року відбулося зариблення Каховського водосховища в межах села Грушівка Апостолівського району Дніпропетровської області. До водойми випустили 5 252 кг (близько 200 000 екз.) зарибку, середньою вагою 25 грамів/екз. Зокрема, 1 681 кг товстолоба, 2 206 кг коропа та 1 365 кг білого амура.

Зарибок вирощено за державний кошт на ДУ Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб.

Вселення водних біоресурсів здійснювалось відповідно до Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання.

Контроль за проведенням зариблення здійснювали працівники Дніпропетровського рибоохоронного патруля. Також у заході взяли участь представники Грушівської ОТГ, користувачі водних біоресурсів та громадськість.

Дніпропетровський рибоохоронний патруль закликає громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення.

Якщо Ви помітили порушення правил рибальства прохання повідомляти на «гарячу лінію» Управління Держрибагентства у Дніпропетровській області (096) 400-02-50.

Источник: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

Новорожденному крохе из Никополя срочно нужна помощь 

Читать наступну

Никопольские театралы победили на Международном фестивале

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство