У Нікополі по суботах дорослі ходять на гуртки

У Нікополі по суботах дорослі ходять на гуртки

«Люди у тисячу разів більше піклуються про здобуття статків, аніж про освіту розуму та душі. Хоча те, що є у людині, для нашого щастя безсумнівно важливіше того, що є у людини».
А. Шопенгауер

У Нікополі на базі школи мистецтв з’явилася безкоштовна арт-студія для дорослих. Щосуботи о 17.00 «Творча планета» чекає всіх бажаючих навчитися малювати, грати на інструментах (фортепіано, саксофон, гітара), робити пісочну анімацію.
Також до ваших послуг етно-майстерня та студія мокрого валяння. Всі заняття проходять за адресою вул. Запорозька 26 (Нікопольська школа мистецтв №1). А невдовзі арт-студія відкриється й у центрі міста (по вул. Трубників 35А), у другій філії школи мистецтв.

Як розповіла директор закладу Ольга Іванівна Пастушок, цей проект став можливим завдяки гранту, виграному у DVV International, а також підтримці місцевої влади, зокрема управлнню з гуманітарних питань, заступника мера Ольги Коник. Перші заняття вже пройшли 8 липня у школі мистецтв. Дорослі, серед яких можна було помітити і підприємців, і викладачів, і дизайнерів, і бібліотекарів, і просто тих, хто бажає розвиватися, освоювали нові для себе заняття.

Проект освіти для дорослих продовжиться з липня до листопаду 2017 року. Отож, набирайтеся сміливості і – вперед. Запис на заняття за телефоном (050) 221-06-38.

Довідка

DVV International - Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV або Deutscher Volkshochschulverband e.V.). DVV представляє інтереси 900 народних університетів Німеччини (Volkshochschule) та їх регіональних асоціацій, як найбільших постачальників додаткової освіти у Німеччині.

Одна з провідних професійних організацій у галузі освіти дорослих з професійним досвідом вже більше ніж 45 років.
DVV International співпрацює з більш ніж 200 партнерами в більш ніж 30 країнах Азії, Африки, Латинської Америки та Європи. Регіональні і національні офіси DVV International налагоджують співпрацю на місцевому та регіональному рівнях, забезпечують якісну і ефективну діяльності у створенні та розвитку стійких структур в освіті дорослих і молоді.

DVV International лобіює і просуває право людини на освіту і навчання впродовж усього життя.

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Много слов хороших хочется сказать, только почему-то вспоминаем мать… ФОТО. ВИДЕО

Читать наступну

На нікопольському пляжі «бананів» немає, та є контактний зоопарк і буде ще дещо. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство