У Нікополі ще один Народний Герой України

У Нікополі ще один Народний Герой України

Нікопольський воїн Юрій Яницький, молодший сержант і командир бойової машини в складі 93-ї механізованої бригади в липні 2014 року був у селищі Піски - передмісті Донецька, де захищав місцевість під мінометними обстрілами. У грудні того ж року був переведений на територію поблизу села Червоний Партизан, щоб охороняти дорогу на Луганськ, Донецьк та Дніпропетровськ. Блокпост сепаратистів тут розташовувався зовсім поруч, майже в 100 метрах. 22 грудня ворог пішов у напад. Сили виявилися нерівними і українським воїнам нічого не залишалося, окрім як здатися. У полоні Юрій Яницький провів 45 днів. І весь цей час ховав прапор України, як найбільшу цінність. Хоча й розумів, що державний прапор може вартувати йому життя, якби був знайдений ворогом. Але саме синьо-жовтий стяг і став для героя символом стійкості в дні страшних випробувань.

Юрію вдалося повернутися з полону живим. Але нікопольський воїн продовжує стояти на захисті Батьківщини і сьогодні служить у 93-й окремій механізованій бригаді. А той самий український прапор і досі з ним!

За проявлену мужність 18 серпня 2017 року у Вінниці Юрія Яницького нагороджено орденом Народний Герой України. Цю високу відзнаку воїн поїхав отримувати просто з бойового посту.

Нагадаємо, що у минулому році нагороду Народний Герой України отримав ще один нікопольський воїн, танкіст 17-ї окремої танкової бригади Ігор Акулінін.

Пишаємося своїми героями!

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Никопольчанка получила главную награду фестиваля «Гранд-талант 2017»

Читать наступну

23 серпня - День Державного Прапора України. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство