У Нікополі шукають кандидатів на посаду директора КП «Міське Паркове Господарство»

У Нікополі шукають кандидатів на посаду директора КП «Міське ...

Як повідомляє прес-служба Нікопольської міської ради, розпочинається конкурс на посаду директора КП «Міське Паркове Господарство». Ідеальний кандидат повинен мати досвід управління компаніями, бажано з досвідом роботи в аналогічній галузі, або у галузях які сприяють екологічному розвитку міста.

Бути ознайомленим з досвідом країн Західної та Східної Європи у галузях озеленення, утриманням парків, дерев та зелених зон міст. Мати глибокі знання економіки підприємств, проектного менеджменту, досвід стратегічного та операційного планування, управління проектами капітальних, інвестицій тощо. Крім того, кандидат має володіти високою працездатністю, бути вмотивованим на результат і готовим вирішувати складні нетривіальні задачі, власним прикладом надихати команду на роботу на користь підприємства і міста.

Перед майбутнім директором підприємства стоятимуть доволі складні й важливі завдання. Зокрема, розробити стратегії розвитку парків, скверів, зелених зон міста, тощо з урахуванням унікальності кожного з них. Провести інвентаризацію зелених насаджень міста, тощо, залучити міську громаду до обговорення цієї стратегії, створити прозору модель управління комунальним підприємством, налагодити двосторонній зв’язок між підприємством та громадою, проводити пошук додаткових варіантів розвитку паркового господарства шляхом втілення нестандартних ідей та рішень, впровадити бізнес-процеси та інструменти управління ефективністю, які відповідатимуть кращим світовим практикам з управління парковими господарствами.

Необхідно також розробити та впровадити архітектурну і ландшафтну концепції для кожного зеленої зони відпочинку у місті, ідентифікувати їхні культурні особливості з урахуванням специфіки районних спільнот і створити можливість залучення спонсорів і меценатів.

У результаті Нікополь має отримати сучасні, привабливі, цікаві та комфортні для відвідувачів зелені зони відпочинку – з відновленою інфраструктурою, покращеним ландшафтом, впровадженими розважальними програмами.

Для розгляду заяви, кандидат подає такі документи:

– заяву про участь у відборі;

– копії документів про освіту;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України

– копії паспорта та реєстраційного номеру облікової картки фізичної особи-платника податків;

– письмову згоду на обробку персональних даних;

– копію трудової книжки;

Основний документ, без якого заяви не розглядатимуться, це:

– пропозиції кандидата щодо перспективи розвитку господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства – об’єктів спільної власності територіальних громад м. Нікополь, викладені в довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 60 календарних днів з 01.09.2018 року за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів 3, каб. 6.

Додаткову інформацію можна отримати у начальника УЖКГ НМР, каб. 12

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В Европу через эту – терниями называется

Читать наступну

Нікопольських учнів з сімей загиблих в АТО допомогли зібрати до школи місто і область. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство