У Нікополі «відбулись» громадські обговорення Статуту міста. ВІДЕО

У Нікополі «відбулись» громадські обговорення Статуту міста. ...

13 жовтня в НКДЦ пройшли громадські обговорення нового Статуту міста. На них зареєструвалися присутніми 199 особи. Велику цікавість до заходу проявили священники і прихожани УПЦ МП (близько сотні осіб прийшли однією «кучкою», від якої дуже віяло ладаном). Немало було й представників інших церков. Адже на заході обговорювали питання щодо включення до статуту Небесного покровителя міста Нікополя Святого Великомученика Микити.

Пропозиція не включати його, висунута Українською Православною Церквою Київського Патріархату, Українською Греко- Католицькою Церквою, Римсько-Католицькою Церквою та Комітетом зі святкування 500-річчя реформації в Україні, розглядалась першою і підтримана не була. Про це детальніше можна подивитися на відео.

                         

Не пройшли й інші питання, винесені на слухання. Причина банальна: велика кількість громадян, що зареєструвалися, залишили залу після розгляду першого – релігійного питання. І склалася ситуація, коли фактична більшість «за» формально такою вважатися не могла. Зокрема, коли за створення Спостережної ради при органі місцевого самоврядування проголосувало 90 присутніх осіб і всього 3 проти, а утрималися 30, головуючий (Олександр Саюк) не зміг визнати питання схваленим, адже зареєстрованих присутніх було 199. І, враховуючи це, 90 голосів для більшості виявилось замало.
Хто ці «невидимки», що зникли так раптово і для чого вони приходили – ясно, мабуть, не тільки нам, але й вам. ФОРМАЛЬНО відбулись громадські слухання, а фактично – зібрання релігійних громад. Всіх інших нікопольців, судячи з усього, доля Статуту міста цікавить не дуже.

                         


Фото, видео Марины Шученко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Нікополь: На Європейській площі відзначили відразу чотири свята.ФОТО. ВІДЕО

Читать наступну

Организатором подпольного алкогольного бизнеса оказался никопольчанин. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство