У Нікополі відбулося відкрите обговорення «зеленого» тарифу на електричну енергію вироблену на сонячній електростанції

У Нікополі відбулося відкрите обговорення «зеленого» тарифу ...

В нашому місті вперше планується виробництво електричної енергії за рахунок використання енергії сонця. Це буде робити ТОВ «Екотехнік Нікополь».

Розпорядженням міського голови було створено робочу групу щодо сприяння ТОВ «Екотехнік Нікополь» в проведенні відкритого обговорення з питання встановлення «зеленого» тарифу для сонячної електростанції. Дане обговорення відбулося 18 жовтня на виконання Постанови Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Ознайомила присутніх з регламентом проведення відкритого обговорення заступник міського голови Андрія Фісака, начальник фінансового управління - Олена Давидко.

Валентина Белякова - представник ТОВ «Екотехнік Нікополь» показала присутнім презентацію про зелені технології в світі та Україні.

Повідомила, що впровадження відновлюваних джерел енергії сприятиме збільшенню кількості робочих місць, зростанню економіки, збільшенню надходжень до бюджету міста і сприятиме енергетичній незалежності та безпеці.

Загальна потужність СЕС ТОВ «Екотехнік Нікополь» складає 10 МВТ, загальний обсяг інвестицій в проект склав близько 10 млн. євро. Інвестором є канадська компанія ТІУ Канада. Процес будівництва розпочався в червні, а завершення робіт планується наприкінці жовтня.
З метою реалізації виробленої на потужностях СЕС ТОВ «Екотехнік Нікополь» електроенергії, Національна Комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) відповідно до вимог законодавства повинна затвердити «зелений» тариф - спеціальний тариф, за яким закуповується електрична енергія, вироблена на об’єктах електроенергетики, з альтернативних джерел енергії, та є стимулюючим чинником виробництва та споживання екологічно чистої енергії.

Учасники обговорення підтвердили необхідність встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену на сонячній електростанції ТОВ «Екотехнік Нікополь», у встановленому чинним законодавством порядку та розмірі.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Припинено ініціативу щодо відкликання з посади міського голови Андрія Фісака

Читать наступну

V етап Дитячої Ліги дзюдо

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство