У Нікополі відкрився «Центр освіти для дорослих»

У Нікополі відкрився «Центр освіти для дорослих»

На початку липня на базі КЗ «Нікопольська школа мистецтв №1» відкрився «Центр освіти для дорослих». Даний центр було створено 25 квітня поточного року. Його основною метою є популяризація роботи громадських організацій спільно з державними структурами. А ось завданням Центру освіти для дорослих є допомога людям знайти себе та навчитися вчитися протягом всього життя. Перед початком роботи організаторами були вивчені потреби населення міста, а також вони з’ясували, які майстер-класи, тренінги найбільше користуватимуться попитом.

Подібні організації існують приблизно в п'ятьох обласних центрах України. Проте, тільки в нашому вона з’явилася завдяки партнерству з органами міської влади та комунальними закладами.

Для відкриття освітнього центру Нікопольська школа мистецтв виграла грант під назвою «Музика змін». Відразу після отримання гранту його було презентовано на круглому столі, де були присутні: заступник міського голови Ольга Коник та начальник управління з гуманітарних питань Таїсія Мамонтова. Тоді були і надані пропозиції щодо створення вищезгаданого центру на базі Нікопольської школи мистецтв в партнерстві з міськими бібліотеками, а в майбутньому, скоріш за все, і з педагогами.
У Нікополі відкрився «Центр освіти для дорослих»

Реалізація гранту «Музика змін» триватиме з липня по листопад 2017 року. По закінченню відвідувачі «Центру освіти для дорослих отримають сертифікати. В освітній програмі заплановані різноманітні тренінги, майстер-класи та квести. Один з таких вже відбувся минулої п'ятинці.
8-го липня у Центрі освіти для дорослих розпочала свою роботу арт-майстерня «Творча планета». Вона має декілька напрямків діяльності, а саме: художня майстерня, нунофелтінг (мокре валяння), пісочна анімація, етно-студія, гра на інструментах(гітара, саксофон, фортепіано).

Марина Щученко

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

И у педагогов бывает выпускной

Читать наступну

Отметили День шоколада. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство