У Нікополі народився «Маленький Скіф». ФОТО

У Нікополі народився «Маленький Скіф». ФОТО

Хочете надрукувати власну книжку, та не маєте на це достатньо коштів? Нікопольський бюджет участі – вам у поміч. Антоніна Косих та Сергій Кустов довели, що певний, нехай і невеликий, але все ж наклад справжньої книги можна зробити за рахунок парципаторного бюджетування. За 15 тисяч гривень письменник Кустов та його менеджер Косих зверстали, проілюстрували та видали 50 примірників нової книги Сергія Павловича – «Маленький Скіф». 6 грудня у Палаці урочистих подій відбулася презентація цього творіння.
Хоча ні, ілюстрували книгу Кустова безкоштовно. Нікопольскі діти, учні художніх шкіл під керівництвом Тетяни Дробот і Катерини Яценко вже не вперше допомагають цьому автору оживляти образи його героїв.

Це було зовсім не важко, - ділиться враженнями від творчого процесу Тетяна Єфимівна Дробот. – «Маленький Скіф» написаний так живо, що дитяча уява вистрелювала образом буквально на кожному абзаці тексту. Ця фентезійна манера Кустова дуже імпонує нашим юним художникам.

Мені самій було цікаво погортати нову книжку. Крім того, що вона яскрава, з великими ілюстраціями, намальованими дитячою рукою, це ще й відмінний популяризатор історії серед малят. Адже мало хто з дітей буде читати серйозні праці про Скіфію та досягнення Мозолевського (археолога, що знайшов знамениту Пектораль). А ось живу фентезійну оповідь, прикрашену картинками – залюбки. Немає нічого кращого за такий початок знайомства з історією рідного краю.

На жаль, я ще не прочитала, які саме пригоди чекали на Маленького Скіфа. Але нова книжка вже є у доступі у всіх бібліотеках Нікополя. Нагадаю, що Сергій Кустов – львів’янин. І на написання твору, присвяченого скіфам, що мешкали на Нікопольщині, письменника надихнули наші історики та археологи. Василь Шатунов, Сергій Тороп, з якими Кустов мандрував місцевими музеями і курганами, та й і сам пан Мозолевський – через залишену нащадкам творчість.

За правилами, книга, надрукована за бюджетні кошти, не може продаватися. Але якщо до справи підключаться благодійники, можна робити більш солідні наклади. І тоді матимемо можливість не тільки читати унікальне видання у бібліотеці, але й придбати – своїм дітям, чи на подарунок, як достойний презент із Нікополя.

Олена Зінченко

Детальніше nikopol-art.com.ua

Читати попередню

У Нікополі відбувся благодійний ярмарок. ФОТО

Читать наступну

Вручення сертифікатів учням «Центру освіти для дорослих». ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство