У Нікополі планують капітально відремонтувати аварійний водопровід

У Нікополі планують капітально відремонтувати аварійний водопровід...
Картинка к: У Нікополі планують капітально відремонтувати аварійний водопровід

Відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.09.2017р. №1131, КП «Нікопольводоканал» розроблено проект інвестиційної програми на 2018 рік.

Заходами інвестиційної програми є:

1) по водопостачанню:

- капітальний ремонт аварійного водопроводу діаметром 500 мм на водопровідній насосній станції по вул. Межова (Щорса), 2 (перехідний захід, початок реалізації якого передбачено інвестиційною програмою у 2017 році);

- заміна повітряного роз’єднувача підстанції ВРП-35кВ центральної водопровідної насосної станції;
- заміна хлоратора продуктивністю до 10кг/год складу хлору блоку контактних освітлювачів центральної водопровідної насосної станції;
- заміна засувки фланцевої з обгумованим клином діаметром 300 мм на магістральному водопроводі на перехресті вул. В.Усова– Микитинська;

2) по водовідведенню:
- виготовлення проекту по реконструкції каналізаційної насосної станції №3 у м. Нікополь;
- придбання енергоощадливих насосів SPERONI СUTTY 250 для встановлення на каналізаційній насосній станції №3 в рамках реалізації проекту реконструкції насосної станції;
- влаштування приладів обліку стоків на каналізаційних насосних станціях «Головна» та КНС-2/5 (перехідний захід, початок реалізації якого передбачено інвестиційною програмою у 2017 році).

Фінансування заходів інвестиційної програми здійснюється за рахунок власних коштів підприємства - амортизаційних відрахувань, які передбачені в структурі діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Впровадження вищезазначених заходів забезпечить:
- зменшення втрат води;
- надійність системи водопостачання;
- зменшення питомих витрат та втрат ресурсів, витрат на непланові та аварійні ремонтні роботи;
- зменешення енергоспоживання;
- підвищення якості послуг;
- покращення технічного стану об'єктів водопостачання та водовідведення;
- забезпечення технологічного обліку - впровадження сучасних ефективних приладів обліку стоків на каналізаційних насосних станціях.

Ознайомитися з проектом інвестиційної програми КП «Нікопольводоканал» на 2018 рік можна на офіційному сайті підприємства vodokanal.en.net.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 08.04.2018р. за адресою:вул. Перспективна буд. 180, тел. (05662) 3-35-00, або на електронну пошту підприємства.

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

У школьников Никополя опять выходной

Читать наступну

Директор СК «Электрометаллург» НЗФ о планах строительства в Никополе эстакады

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство