У Нікополі потребує допомоги хлопець, що вижив після страшної ДТП

У Нікополі потребує допомоги хлопець, що вижив після страшної ...
Картинка к: У Нікополі потребує допомоги хлопець, що вижив після страшної ДТП

У Нікополі потребує допомоги 33-річний Олександр Сидоренко, який дивом вижив після страшної ДТП. Діагноз Олександра: важка черепно-мозкова травма третього ступеня, переломи склепіння та основи черепа, гостра субдуральна гематома зліва, набряк мозку, були множинні переломи ребер і лопатки, забій легкого.

У січні 2014 трапилася жахлива автокатастрофа, в якій Олександр дивом вижив. Він отримав важку поєднану травму: важка черепно-мозкова травма 3-го ступеня, переломи склепіння та основи черепа, гостра субдуральна гематома зліва, набряк мозку, були множинні переломи ребер і лопатки, забій легені.

Саша впав у глибоку кому. 40 днів в реанімації під апаратом ШВЛ. Йому зробили 2 операції на мозку і поставили титанову пластину.

Незважаючи на невтішні прогнози лікарів, Сашко потихеньку починав дихати самостійно і відкривати очі. Лікарі робили все, що могли, але Саша залишався повністю паралізований. Він виглядав як скелет, обтягнутий шкірою. 28 лютого Саша був доставлений в Дніпропетровськ в відділення реанімації Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова, де продовжив лікування, а лікарі підтвердили поступове повернення свідомості.

Олександр - талановитий інженер-електронник. Він сам зібрав кінопроектор, і зробив квадрокоптер, за допомогою якого знімав наше місто на відео з висоти пташиного польоту. Унього є всі шанси відновити втрачені функції організму. Заново потрібно вчитися абсолютно всьому: ходити, говорити, читати, писати.

Для цього необхідна неодноразова інтенсивна реабілітація: заняття ЛФК, масаж, кинезотерапия, електростимуляція, заняття з реабілітологом, логопедом-афазиологом, медикаментозне лікування, спеціальні тренажери, лікування в клінічних санаторіях, і це далеко не весь список.

Завдяки постійним заняттям і реабілітації Олександр вчиться жити як всі – повноцінно. Те, що він умів раніше, зараз йому дуже важко дається. Але все ж він намагається!

Рідні хлопця змушені звернутися за допомогою до небайдужих людей! Будь ласка, допоможіть Олександру знову жити повноцінно!

Ви можете допомогти Олександру, пожертвувавши будь-яку суму шляхом перерахування коштів на рахунок або картку фонду «Дітям Нікополя» з позначкою "Благодійна допомога для Олександра Сидоренко".

Платіжні реквізити фонду:

№ поточного рахунку в ПриватБанку 26004060733219

код ЄДРПОУ 37338281

ЄДРПОУ банку 14360570 МФО 305299

Увага! Це не переказ з картки на картку! Інструкція як зробити пожертву, ТУТ.

№ картки 5169330508256648 (картка відкрита на ім'я директора фонду, Горбаненко Маргарита Миколївна)

Джерело: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

В Запорожье без вести пропал житель Никополя

Читать наступну

В Никополе установят 23 детские площадки

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство