У Нікополі пройшов трейловий забіг «Захистимо Україну разом»

У Нікополі пройшов трейловий забіг «Захистимо Україну разом»...
Картинка к: У Нікополі пройшов трейловий забіг «Захистимо Україну разом»

14 жовтня біля заміського клубу «Стара гавань» пройшов Всеукраїнський трейловий забіг «Захистимо Україну разом». Забіг присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України. Його організатором виступив голова громадської організації «Ніжки і доріжки», ветеран АТО Сергій Голтва. Учасникам на вибір треба було подолати дистанції з перешкодами у чотири і дванадцять кілометрів.

На дистанції у 4 кілометри перше місце посіли Михайло Машистов та Аліна Шевцова, другими стали - Дмитро Грєбєнченко та Світлана Мельникова, треті - Євген Сотніченко та Ксенія Яценко, четверті - Дмитро Луговський та Аліна Азберг, п'яте місце за Тарасом Пашко та Ларисою Елирсон.

Дистанцію у 12 кілометрів першими подолали Олександр Міхно та Олена Кучер, друге місце посіли Сергій Кравцан та Світлана Маковоз, третє місце - Артем Данилюк та Наталія Рогозна, четвертими стали Кирило Устименко та Олена Бабенко, п'яті - Микита Небога та Інна Козуб.

По закінченню забігу кожен учасник отримав пам'ятну медаль, а переможці ще й пам'ятні статуетки. Після церемонії нагородження на всіх чекав смачний обід від заміського клубу «Стара гавань».

Джерело: https://nikopol.city/

Читати попередню

Стали известны результаты голосования на 19 избирательных участках Никополя

Читать наступну

В Никополе появились новые арт-объекты

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство