У Нікополі проведено школу підвищення оперативної майстерності

У Нікополі проведено школу підвищення оперативної майстерності...
Картинка к: У Нікополі проведено школу підвищення оперативної майстерності

11-го березня на базі 20-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено школу підвищення оперативної майстерності з керівниками гасіння пожеж Нікопольської оперативної зони та заняття з диспетчерським складом Нікопольської оперативної зони.

Перед початком занять відбулося загальне шикування та стройовий огляд особового складу. Учасників занять розділили на окремі підгрупи відповідно до напрямків своєї службової діяльності. Після цього розпочалися теоретичні та практичні заняття, а також спеціальне навчання та перевірка знань з питань охорони праці.

Значна увага приділялася саме практичній підготовці. Особовий склад, який був присутнім на заняттях відпрацював питання пересування ланки газодимозахисної служби в задимленому середовищі та подачу вогнегасних речовин за допомогою автодрабини.

Після проведення занять було підведено підсумки та визначено основні завдання щодо забезпечення оперативного реагування на небезпечні події, надзвичайні ситуації та пожежі.

Джерело: https://dp.dsns.gov.ua/

Читати попередню

Жителям Никополя рассказали, что делать при подозрении на коронавирус

Читать наступну

Карантин по всей Украине из-за коронавируса

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство