У Нікополі проводять благоустрій території міста та готуються до зими

У Нікополі проводять благоустрій території міста та готуються ...
Картинка к: У Нікополі проводять благоустрій території міста та готуються до зими

Управління житлово-комунального господарства проводить капітальні ремонти у житловому фонді міста. Наразі відремонтували 15 покрівель в будинках комунальної власності та ОСББ. Також продовжуються капітальні роботи на водопровідних мережах і мережах зовнішнього освітлення.


За кошти з міського бюджету триває реконструкція скверу на площі Незалежності. Роботи проводитимуть в два етапи. Перший - у 2017-му році, включатиме в себе укладення тротуарної плитки та вперше в нашому місті – встановлення системи автоматичного поливу рослин. Найближчим часом у сквері будуть висаджені кущі калини та молоді дуби. У 2018 році реконструкцію продовжать. Планується озеленення з висадження багаторічних квітів та рослин і встановлення ліхтарів та лавок.


Нещодавно спеціалістами управління ЖКГ міської ради сумісно з представниками Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації проведена перевірка готовності спецтехніки та посипкових матеріалів для забезпечення утримання дорожнього господарства в період снігопаду та ожеледиці.

 

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Прийом міського голови у листопаді

Читать наступну

У ДЮСШ № 1 відбулось закриття Першого відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з гри бочче для людей-інвалідів. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство