У Нікополі реконструюють школу мистецтв

У Нікополі реконструюють школу мистецтв
Картинка к: У Нікополі реконструюють школу мистецтв

В кінці 2018 року основний корпус Нікопольської міської школи мистецтв було закрито через аварійний стан та підтоплення будівлі. Ця ситуація викликала безліч обговорень та обурення серед батьків дітей, що навчаються в цій школі, адже майже 400 вихованців школи мистецтв проживають в даному районі, або в наближених районах. Міська влада разом з батьками обговорювали варіанти для розміщення школи мистецтв в іншій будівлі. Таким чином, школу тимчасово перенесли до будівлі колишньої філії Запорізького національного університету. Ще один корпус міської школи мистецтв знаходиться на проспекті Трубників, 35.

В цьому році з міського бюджету були виділені кошти на реконструкцію закладу. Це досить великий і важкий об’єм робіт. Вже проведені роботи з укріплення всіх стін та підлоги, повністю замінена електропроводка, оновлене підвальне приміщення, проведені комунікації.

Для музичної школи неабияк важлива звукоізоляція, оскільки заклад має 3 відділеня: художнє, музичне та хореографічне. Тут навчають грі на 18 інструментах і для кожного вихованця мають бути забезпечені комфортні умови для занять. Після довгих пошуків та експериментів, знайшли саме той матеріал для знешумлення стін, який відповідає всім вимогам.

Також, завдяки реконструкції, виконано поділ класів відповідно до сучасних вимог до кубатури класів. Більшою за розмірами стане і актова зала. Саме тут проходитимуть звітні концерти, майстер класи та інші творчі заходи.

Ремонтні роботи планують завершити наприкінці літа, аби юні вихованці та їхні викладачі почали новий навчальний рік в оновленій, комфортній та сучасній будівлі.

Читати попередню

Под Никополем рухнул мост

Читать наступну

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство