У Нікополі скликають позачергову сесію у зв’язку з підривом депутата. ВІДЕО

У Нікополі скликають позачергову сесію у зв’язку з підривом ...
Картинка к: У Нікополі скликають позачергову сесію у зв’язку з підривом депутата. ВІДЕО

Як ми вже повідомляли, вчора ввечері у гаражах по вул. Трубченко 6 стався вибух, внаслідок якого постраждав депутат Нікопольської міської ради Олександр Рибаков. У нього осколкове поранення ніг. Чоловіка направили до хірургічного відділення 1-ї міської лікарні. Нині постраждалий у стабільному стані.

- Скоріше за все, це був замах на життя дружини потерпілого Валерії Рибакової, яка працює суддею, та її рідних – коментують колеги Олександра Рибакова.

За словами депутата Сергія Піддубного, він разом з правоохоронцями передивлявся відео. – Там добре видно, що злочинець не чекав людину, а рухався, – сказав депутат в інтерв'ю прес-службі міської ради. – Я вважаю, з цим розберуться правоохоронні органи. Однозначно, можна сказати, що тут не має місця з'ясування якихось комерційних стосунків, адже Олександр Михайлович не займається бізнесом. Більш того, немає підстав думати, що це був замах на його життя. Ми вважаємо, що вибух був пов'язаний з діяльністю судді.

                                   

Окрім того, Сергій Піддубний повідомив, що у суботу (3 лютого) міський голова Андрій Фісак скликає позачергову сесію Нікопольської міської ради. На ній буде підготовлено і винесено на розгляд звернення до керівництва поліції, Служби Безпеки України щодо взяття на особистий контроль справу щодо замаху на життя судді Валерії Рибакової та членів її родини. На сесію будуть запрошені представники місцевих правоохоронних органів.

Марина Щученко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В центральных частях Никополя собирают одежду для нуждающихся

Читать наступну

Карантин в школах Никополя продлили

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство