У Нікополі урочисто вітали працівників медичної галузі. ФОТО

У Нікополі урочисто вітали працівників медичної галузі. ФОТО...
Картинка к: У Нікополі урочисто вітали працівників медичної галузі. ФОТО

19 червня відбувся святковий концерт, присвячений Дню медичного працівника.

Міський голова Андрій Фісак сердечно привітав всіх лікарів, медичних працівників, технічний персонал системи охорони здоров'я з нагоди Дня медичного працівника! Андрій Петрович побажав усім, хто причетний до цієї важливої професії здоров'я, злагоди, стабільності і миру.

Також очільник міста нагородив Почесними грамотами і Подяками міського голови 16 працівників медичної галузі Нікополя.
Присутні на святі ветерани медицини отримали квіти на знак великої поваги та вдячності за їх працю, професійний і людський досвід.

Заступник міського голови Ольга Коник та начальник міського відділу охорони здоров'я Анатолій Сукач також привітали медиків зі святом та нагородили Грамотами відділу охорони здоров’я.

З професійним святом вітав винуватців голова профспілки медичних працівників міста Нікополя В'ячеслав Мальгін, який нагородив лікарів Грамотами від Дніпропетровської обласної організації профспілок.

Благочинний церков Нікополя, протоієрей Микола Марущак вручив представникам 12 головних закладів охорони здоров’я нашого міста ікони Преподобного Агапіта Печерського, лікаря безвідплатного.

Святковий настрій у День медичного працівника дарували танцювальні та пісенні колективи міста своїми творчими виступами.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Призов офіцерів запасу на військову службу

Читать наступну

Як у Нікополі пройшов Всеукраїнський Олімпійський день. ВІДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство