У Нікополі відбувся фестиваль черлідерів

У Нікополі відбувся фестиваль черлідерів
Картинка к: У Нікополі відбувся фестиваль черлідерів

27 квітня на базі спорткомплексу «Металург» ім.Куценка відбувся Міський фестиваль шкільних груп підтримки «Фестиваль черлідерів - 2018» за програмою Cheer dance show.
Черлідінг – це вид спорту, що поєднує елементи шоу і гімнастики, акробатики та танців.

Ініціаторами проведення фестивалю виступили заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Коник, відділ освіти та науки НМР на чолі з Оленою Селютіною, ВГО «Громадська сила (Нікополь)». Учасниками фестивалю стали команди з 20 шкіл міста , їх виступи оцінювало максимально незалежне та почесне журі: Марія Кастро - суддя з черлідингу ІІ категорії, головний хореограф СК «Торнадо» м. Дніпро, Олена Ястребова, старший тренер відділення художньої гімнастики комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №1», Наталя Гармаш – режисер - постановник Палацу культури «Електрометалург», НЗФ.

Всі виступи команд було розподілено на дві категорії, залежно від їх рівня професіоналізму – І-початкова та ІІ – з високим рівнем підготовки. За підсумками конкурсу Гран-прі фестивалю, почесну відзнаку та сертифікат від ВГО «Громадська сила» на придбання спорт інвентарю для занять черлідингом отримали; в першій категорії – школа № 25, в другій категорії з високим рівнем підготовки ННВК Гімназія № 15. Почесні нагороди командам переможцям вручали: заступник міського голови О.В.Коник, депутат НМР, майстер спорту Рибаков О.М., начальник відділу освіти та науки О.М.Селютіна і Марія Кастро - суддя з черлідингу ІІ категорії.

Несподіваними для інших учасників також стали відзнаки «Приз глядацьких симпатій», які отримали малеча з 14 та 18 шкіл, та відзнака «За прагнення до перемоги». Гостя з Дніпра,суддя змагань - Марія Кастро також відмітила особливою нагородою – школу № 20 - це набір помпонів та запросила до участі у Дніпровському фестивалі черлідерів –шкільну групу підтримки ЗНЗ № 23. Високо оцінивши рівень організації заходу та підготовку команд Марія Кастро запропонувала нікопольським тренерам створити свою міську федерацію, яка згодом зможе стати частиною офіційної Всеукраїнської федерації з Черлідингу.

Ірина Хвалько

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

У Києві «DANCER» отримав «Гран-Прі» та два І місця

Читать наступну

У Нікополі пошкодили арт-об'єкт

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство