У Нікополі відкрили відділення гемодіалізу

У Нікополі відкрили відділення гемодіалізу
Картинка к: У Нікополі відкрили відділення гемодіалізу

18 листопада, в Нікополі відкрили відділення гемодіалізу. Рішення про відкриття відділення гемодіалізу було прийнято на підставі численних звернень пацієнтів, що потребують замісної ниркової терапії.

«Завдяки спільній співпраці представників всіх гілок влади та благодійних організацій нарешті в нашому місті, а саме в Нікопольській центральній районній лікарні, відтепер працюватиме відділення гемодіалізу», — повідомляють в НМР.

У приміщенні відділення зроблено капітальний ремонт: повністю замінено всі комунікації, встановлені нові металопластикові вікна та нове опалення, відремонтовані стеля та стіни, укладена нова підлога. Крім того, встановлено нове сучасне обладнання для очищення води, тому що якість води безпосередньо впливає на якість проведення процедури гемодіалізу.

Для зручності пацієнтів в палатах встановлено шість нових крісел та діалізних апаратів фірми B. Braun. Багатофункціональні крісла забезпечуватимуть комфортне положення пацієнтів під час тривалої процедури, а на діалізних апарати з сенсорним екраном будуть задаватися всі показники процедури.

Відділення розраховано на шість гемодіалізних місць, воно буде працювати в дві зміни і зможе обслуговувати 24 пацієнта з Нікополя та Нікопольського регіону.

На відкритті був присутній міський голова Андрій Фісак, а також депутати Нікопольської міської ради, народний депутат України VII і VIII скликань Андрій Шипко, представники Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації, керівництво Нікопольської райдержадміністрації та Нікопольської райради.

Джерело: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

С завтрашнего дня в Украине начнут штрафовать за перевозку детей без автокресел

Читать наступну

У Нікополі працює благодійна крамниця «Шафа добра»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство