У Нікополі запрацює новий виконавець послуг щодо вивезення сміття

У Нікополі запрацює новий виконавець послуг щодо вивезення сміття...
Картинка к: У Нікополі запрацює новий виконавець послуг щодо вивезення сміття

Протягом чотирьох років (з 1 березня 2020 року) вивозом сміття в Нікополі займалася компанія «Дніпрокомунтрас». За цей час надходило багато нарікань від нікопольців. Їх вкрай не влаштовували контейнери в незадовільному стані та бруд навколо них, порушення графіку вивезення сміття, а також купи негабариту та гілок, що накопичувалися біля контейнерів.

Оскільки робота Дніпрокомунтрансу була незадовільною, міська влада проводила багато претензійної роботи для того, щоб змусити цю компанію виконувати свої зобов’язання згідно укладеного договору. Але представники Дніпрокомунтрансу не виправили недоліки в своїй роботі та направили офіційного листа до органів місцевого самоврядування, що припиняють свою діяльність у нашому місті.

Тому було оголошено та проведено конкурс на визначення нового виконавця послуг, переможцем якого стало КП «Міське паркове господарство». З 1 березня 2024 року це підприємство розпочне вивозити сміття та укладати договори з нікопольцями, підприємствами та приватними підприємцями міста. Вивозити будуть як тверді побутові відходи з контейнерів, так і великогабарит та «зелене» сміття (гілки, бадилля тощо).

Нові тарифи складатимуть:
для споживачів багатоквартирного сектору на 1 чол. на місяць – 26,14 грн;
для споживачів приватного сектору на 1 чол. на місяць – 28,15 грн.

Реквізити нового виконавця послуг:
м. Нікополь, вул. Гагаріна, 85А
E-mail: parkovoe.hoz@ukr.net
веб-сайт: https://nikopol-mpg.pp.ua/

Якщо у вас виникли якісь зауваження, пропозиції або запитання, їх можна надсилати на сайт КП «Міське паркове господарство» або з’ясувати за телефоном 050-039-86-44. Дзвонити можна з 8.00 до 17.00 в робочі дні (перерва з 12.00 до12.45).

Читати попередню

Випадок ботулізму в Нікопольському районі

Читать наступну

Міжнародне визнання української незалежності – це те, чим завдячуємо героям Крут

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство