У Нікополі змагались футболісти-дошкільнята

Картинка к: У Нікополі змагались футболісти-дошкільнята

В усіх містах Дніпропетровської області відбулися спортивні змагання серед дошкільнят «Веселі старти з елементами футболу-2019», ініційовані департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації з метою долучати дітей до здорового способу життя вже з дошкільного віку.

В Нікополі такі змагання пройшли на базі дошкільного закладу № 27. В них взяли участь команда дошкільного закладу № 26 «Росточок» і команда дошкільного закладу № 47 «Квітонька». Змагання проходили в два етапи. Спочатку спортивна розминка, а потім футбольний матч, який складався з двох таймів по 7 хвилин кожний. Хлопці активно змагались за перемогу. Особливо гравці команди «Квітонька», які вже в першому таймі забили у ворота суперників чотири голи.

Глядачі вболівали за свої команди, та підтримували настрій у перерві. Впродовж другого тайму футболісти дошкільного закладу «Квітонька» підтвердили свою рішучість отримати звитягу. Матч закінчився з рахунком 9:0 на їх користь. Всі учасники обласних спортивних змагань «Веселі старти з елементами футболу-2019» отримали відповідні нагороди та подарунки.

– За результатами змагань буде змонтований відеоролик, який ми відправимо в область, – говорить начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – І там приймуть рішення, хто стане переможцем в цих обласних змаганнях.