У Нікопольській школі мистецтв продовжують навчатися дорослі учні

У Нікопольській школі мистецтв продовжують навчатися дорослі ...
Картинка к: У Нікопольській школі мистецтв продовжують навчатися дорослі учні

Зізнатися чесно, я не розумію людей, що віддають весь вільний час сидінню на лавочці, порожнім телефонним розмовам або переглядам телевізійних програм, адже життя таке швидкоплинне. З іншого боку – врешті-решт це особиста справа кожного індивіда. Але, як можуть душі не занурюватися з головою у світ прекрасного, не тягнутися до пізнання чогось нового, не прагнути підкорити раніше недосяжні вершини? Якщо раптом мої слова когось зачепили за живе і стало так не вистачати ковтка свіжого повітря, тоді вам прямий шлях до школи мистецтв, в якій продовжує діяти проект «Музика змін».

Розповідає директор мистецького закладу, голова правління ГО «Козацький набат» Ольга Пастушок:

«Центр освіти дорослих в місті Нікополі створений у квітні 2017 року при КЗ «Нікопольська міська школа мистецтв №1». Його місія – формування культури освіти дорослих впродовж життя, зміна світогляду нікопольців щодо неформальної освіти, покращення загальнодоступності освітніх послуг, активного залучення до культурного життя в місті та довіри в громаді, а також створення відкритого реального мультифункціонального простору для освітніх і культурних ініціатив.

Завдяки результативній діяльності центру освіти в партнерстві із міською владою, Нікополь – друге місто в Україні, яке 13.10.2017 стало членом Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються, і, незважаючи на відсутність в Україні відповідної законодавчої бази, вже має перших 3062 дорослих випускника».

У світлі сьогодення проект продовжу реалізовуватися за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVVInternational) та злагодженої роботивеликої командимісцевої влади. Успішно діють воркшопи в арт-студії «Творча планета», а саме: художня студія, гончарна майстерня, курси крою та шиття і ази гри на музичних інструментах (гітара, фортепіано). Для всіх охочих до навчання у цьому напрямку двері відкриті щонеділі за адресою вул. Запорізька, 26 з 15.00 до19.00 (згідно розкладу занять).

Для шанувальників співу працює вокальна етностудія – щосереди з 18:00 до 19:30 та щоп’ятниці – з 18:30 до 20:00 за адресою пр. Трубників, буд. 35а.
А для тих, хто розуміє, що життя без танцю – просто буття, щосереди з 13:00 до 14:00 і в суботу з 19:00 до 20:00 відчинені двері хореографічного класу теж за адресою пр. Трубників, буд. 35а (новий корпус школи мистецтв). Не залишилися поза увагою і дітки з обмеженими можливостями – вони мають змогу щонеділі з 11:30 до 13:30 за адресою пр. Трубників, буд. 35а, разом з батьками, відвідувати воркшопи «Ти зможеш».

Тож Центр освіти дорослих ще раз запрошує до участі в навчальних програмах мобільних, готових до змін дорослих учнів і нагадує – НАВЧАННЯ У ЦЕНТРІ БЕЗКОШТОВНЕ!

Довідки та реєстрація за телефоном (095) 57-597-55

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В Никополе облагородят еще один участок дамбы

Читать наступну

Інтерв’ю з автором першого підручника з історії Нікополя. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство