У нікопольських депутатів срібло з міні-футболу та бронза у волейболі

У нікопольських депутатів срібло з міні-футболу та бронза у волейболі...
Картинка к: У нікопольських депутатів срібло з міні-футболу та бронза у волейболі

7 квітня Нікополь вдруге приймав гостей першого етапу змагань південної зони VI обласної спартакіади депутатів органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Змагання проводилися відділом з питань спорту Нікопольської міської ради спільно з Федерацією волейболу та Федерацією футболу Нікополя.

Позмагатися між собою до нашого міста приїхали депутати із Покрова, Кривого Рогу та Нікопольського району. Вони разом з депутатами Нікополя боролися за вихід до фінальної частини змагань, що відбудеться 29 квітня у Дніпрі, з волейболу та міні-футболу.

Так, після напруженої боротьби першими серед футболістів стала команда з Кривого Рогу, друге місце посіли нікопольські депутати, на третій сходинці команда з Покрову.

Серед волейбольних команд золото у Нікопольського району, срібло виборола команда з Кривого Рогу, на третьому місці депутати з Нікополя, на четвертому місці волейболісти з Покрову.

Тож, з Нікополя за підсумками першого етапу на фінальні змагання до Дніпра поїде команда нікопольських депутатів-футболістів.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Никопольский чиновник незаконно продал имущество на сумму более миллиона гривен

Читать следущую

Чистая набережная в Никополе с Интерпайп

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие