У нікопольських школах пролунав останній дзвінок

У нікопольських школах пролунав останній дзвінок
Картинка к: У нікопольських школах пролунав останній дзвінок

В останню п’ятницю травня підвели підсумки навчального року в усіх школах міста. На урочистих лінійках з нагоди Останнього дзвоника зібрались учні, вчителі та батьки. В святковій атмосфері вони провели у доросле життя випускників та попрощались зі шкільним життям на час літніх канікул.

На святі останнього дзвоника у всіх навчальних закладах міста учнів, педагогів та батьків від імені міського голови Андрія Фісака вітали його заступники, працівники міськвиконкому та депутати міської ради. Сам очільник міста вже традиційно завітав на свято до своєї рідної 21-ої школи.

Він привітав всіх школярів з останнім дзвоником та початком літніх канікул. Побажав міцного здоров’я та здійснення мрій. Окремо звернувся до випускників та їх батьків, адже у цьому році міський голова також випускає зі школи свого старшого сина. Андрій Петрович наголосив, що цей день дуже важливий, адже одинадцятикласники починають нове життя, обирають свій шлях, і саме від них залежить наше майбутнє. Та, як батько, побажав випускникам не боятися жодних перешкод, сміливо йти до своєї мети і ніколи не забувати про своє коріння – рідну школу, місто та Батьківщину.

Також Андрій Фісак відзначив цінними подарунками школярів, які досягли вагомих успіхів у навчанні. Найкращою ученицею навчального року, який минув, стала Анастасія Цибульська - призер Малої академії наук з історії та хімії. Вона отримала у подарунок від міського голови ноутбук.

Крім того, очільник міста повідомив усім присутнім приємну новину: за підтримки губернатора Дніпропетровської області Валентина Резніченка та завдяки активній співпраці місцевої влади Нікополя з командою губернатора, вже вирішено питання стосовно будівництва у Нікополі нових об’єктів інфраструктури. Для всебічного розвитку школярів та виховання активної і здорової молоді у нашому місті побудують спортивно-оздоровчий комплекс у Парку Перемоги з великим басейном та дві спортивні зали, які також будуть оснащені басейнами. Один з цих залів розташовуватиметься на базі школи № 21.

На цьому приємнощі не закінчилися. Під час святкової лінійки подяки та грамоти з рук директора школи Олени Селютіної отримали всі відмінники та активісти навчання, а також батьки і вчителі, які супроводжують учнів протягом всього навчального року.

Звичайно, найбільше уваги того дня присвятили випускникам. На своєму останньому шкільному святі вони читали вірші, танцювали вальс і говорили слова вдячності рідній школі та вчителям. Як символ прощання зі школою одинадцятикласники запустили в небо різнокольорові повітряні кульки.

Останній у житті шкільний дзвінок цього року пролунав для 663 нікопольських випускників. Тож нехай їхній шлях у доросле життя стане легким та приведе до здійснення найзаповітніших мрій і бажань.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

На Дніпропетровщині чоловік вбив трьох людей

Читать следущую

Как никопольчанин в составе всеукраинской команды выступал в престижном телешоу

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие