У Нікопольскому районі відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту. ФОТО

У Нікопольскому районі відбулися обласні змагання з авіамодельного ...
Картинка к: У Нікопольскому районі відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту. ФОТО

29 травня 2018 року на льотній смузі сільськогосподарського комплексу Нікопольского району біля с.Борисівка відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані авіамоделі). У змаганнях взяли участь команди КПНЗО «Нікопольский міжшкільный центр трудового навчання та технічної творчості» (м.Никополь), команда Станції юних техників Дніпропетровської обласної ради (м.Днепропетровск), команда КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інофмаційних технологій учнівської молоді» (м.Днепропетровск), та команда Будинку творчості дітей та юнацтва (м.Покров). Спортсмени змагалися у різних класах моделей: гоночні модели, моделі-полукопії, пілотажні моделі, повітряний бій.

В 10.00 почалося це цікаве видовище! Змагання відкрили методист КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» Вікторія Левченко, директор КПНЗО «НМЦТН та ТТ» Тетяна Іванівна Чернявська, головний суддя змагань Олександр Каратаєв. Прозвучав гімн України, і змагання почалися. І ось у небо злетіли яскраві авіамоделі, вражаючи погляди уболівальників своєю потужністю, швикістю і точністю, правильністю пілотажних фігур. Глядачі побачили і «петлю», і «канадську вісімку», і «політ на спині», і «штопор». Просто дух захоплювало, коли хлопці точно і акуратно виконували пілотажні фігури!

А коли учасники змагалися у класі «повітряний бій», захопленню глядачів не було меж! У небо злетіли моделі з прив’язаними паперовими хвостами різного кольору і намагалися відсікти хвіст один одному. Вони кружляли, переслідуючи один одного. Треба мати відповідний досвід, навички, володіти точністю рухів, управляючи моделлю, щоб виконати завдання. І спортсмени успішно впоралися з ними. Дійство неповторне! Глядачі отримали масу задоволення, а учасники – добру дозу адреналіну! 

Перше командне місце посіла команда м.Нікополя (КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості»), друге – м.Дніпро (Станція юних техніків Дніпропетровської міської ради), третє – м.Покров (КПНЗ «Будинок творчості дітей та юнацтва»), четверте – м.Дніпро («Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інофмаційних технологій учнівської молоді»).

В особистій першості місця розподілилися так: Сергій Жур – перше місце у класі моделей F-3-А, Роман Мироєвський – І місце у клаcі моделей F-4-H, Любомир Федоров - Ш місце у класі моделей F-4-H; Сергій Жур (пілот), Денис Ростальний (механік) – П місце у виді змагань «повітряний бій»; Сергій Жур (пілот) і Дмитро Борисенко (механік) – І місце у класі моделей F-5-D. Змагання завершились нагородженням переможців дипломами, кубками и медалями. Команди-учасниці зі своїми авіамоделями сфотографувалися на згадку про участь у змаганнях.

Після змагань козаки Затопської Січі – козак Валерій Орлик та отаман Віталій Мандрик пригостили учасників змагань і гостей смачним борщем та справжнім кулішем. Спонсорами змагань виступили краєвий отаман Микитинської Січі - Володимир Олексійович Євтушенко, козак Микитинської Січі - Юрій Горобець. Велике «дякуємо» за допомогу у проведенні змагань Олександру Радченку (ЧП «Альянс-строй») та Василю Чернявському (ЧП «Чернявський»).

Чистого неба вам, дорогі вихованці! Нехай вам покоряються блакитні небеса, і всі ваші мрії обов’язково збудуться!

Джерело: https://www.facebook.com/nmctn/

Читати попередню

Капітальний ремонт для будинків ОСББ

Читать наступну

Кулешом и медалями наградили участников веломарафона

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство