У столиці презентували сцену Євробачення

У столиці презентували сцену Євробачення

Будівництво сцени Євробачення-2017 повністю завершене. Тепер на ній проводитимуться технічні репетиції статистів, під час яких працюватимуть усі телекамери, світлове, звукове та відеообладнання.

Також локація перед Маріїнським палацом, яка обрана для проведення Червоної доріжки, є найкращим місцем для цієї події. «Маріїнський палац є перлиною світового значення. Там фантастичний краєвид, картинка для ефіру буде просто суперова. Усі види міста стануть прекрасним елементом церемонії», — коментують у прес-службі «Першого Національного».

          

Нагадаємо, що Євробачення-2017 проходитиме в Україні в Міжнародному виставковому центрі. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Церемонія відкриття пісенного конкурсу (#OpeningCeremony) відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі «Парковий», Червона доріжка (#RedCarpet) – того ж дня біля Маріїнського палацу. Євроклуб (#Euroclub) діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення (#EurovisionVillage) працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

Джерело http://vesti.dp.ua

Читать предыдущую

Киев установил невероятный рекорд

Читать следущую

В Україні вручили «Золоті дзиґи»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие