У темний час доби не забувайте вдягати світловідбивальні елементи!

У темний час доби не забувайте вдягати світловідбивальні елементи!...
Картинка к: У темний час доби не забувайте вдягати світловідбивальні елементи!

Нині через режим світломаскування у Нікополі повністю відключене освітлення. На жаль, у таких умовах пішоходи на дорогах стають майже непомітними для водіїв. Дуже часто водії просто не мають змоги побачити пішоходів на достатній для успішного гальмування відстані.

З огляду на погодні умови, які ускладнюють видимість на дорогах, загроза для життя та здоровʼя досить серйозна! Людину, що використовує світловідбивні елементи, буде видно на відстані 130-150 метрів, тоді як в темному одязі його видно лише на відстані 25-30 метрів.
Запамʼятайте: водіям легше помітити людину, якщо вона одягнена у світлий одяг і має на ньому світловідбивальні елементи (флікери).

  • Флікери бувають різних кольорів, форм і розмірів, але найбільш помітні з них білі та лимонно-жовті розміром від 15 см2.
  • Поєднуйте знімні та незнімні флікери. Ви можете придбати одяг зі світловідбивальними елементами або ж купити їх окремо й самостійно нашити.
  • Розміщуйте флікери на рівні очей водія - на своєму рюкзаку, шапці, на одязі з обох боків. Головне - кріпіть їх на рухливі частини тіла: передпліччя, зап’ястя, щиколотки тощо.

Є ще кілька правил безпеки, яких важливо дотримуватися в темний час доби: переходьте дорогу тільки пішохідними переходами та за можливості у групі людей, завжди носіть із собою заряджений телефон і ліхтарик.

Джерело: https://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Заходи безпеки при світломаскуванні

Читать наступну

Видача продуктових наборів за ГРУДЕНЬ

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство