У цьому році святкування Дня народження міста Нікополя тривало два дні.

У цьому році святкування Дня народження міста Нікополя тривало ...
Картинка к: У цьому році святкування Дня народження міста Нікополя тривало два дні.

24 вересня, у центрі міста, нікопольці мали змогу відвідати «Велике виставкове коло»: виставки квітів і дарів природи від шкіл, підприємців і квартальних комітетів, виставку голубів та дитячі розважальні програми. Також не обійшовся захід без ярмарки та співів відомого бандуриста із Івано-Франківська Віктора Пашника. Цікавою та енергійною була естафета з легкої атлетики серед вищих навчальних закладів міста, під егідою Партії регіонів. На майданчику біля краєзнавчого музею проходила чудова виставка дитячого малюнку, картин і фоторобіт художників Нікополя «Моє рідне місто». Під кінець дня всіх бажаючих розважали учасники фестивалю з брейк-дансу і рок-фестивалю за участю колективів міста.
Велике ж загальноміське свято пройшло 25 вересня на стадіоні «Електрометалург».
Багато нікопольців і гостей міста прийшли у цей день на стадіон аби мати змогу побачити на власні очі неповторний святковий концерт.
Розпочався захід театралізованим дійством «Нікополь – місто перемог» за участю школярів, творчих колективів, спортсменів міста та театру козацького бою «Запорозький спас».
Високопосадовці міста і області привітали нікопольців зі святом. Міський голова Руслан ТОКАР побажав усім нікопольцям здоров'я і процвітання, щастя і добробуту, подальших успіхів у розбудові нашого спільного дому – міста Нікополь. Також, Народний депутат України Юлія Ковалевська вручила пам'ятну медаль за внесок у розвиток українсько-чорногорської дружби Міжнародної організації  «Україна-Чорногорія» меру міста Руслану Токарю. Подяками Посольства України в Чорногорії були відмічені Сергій Воронов, Михайло Метер, Вадим Колесник, і Сергій Дудін. Заступник губернатора Дніпропетровської області Марія Пустова нагородила Почесною Грамотою голови Дніпропетровської облдержадміністрації: Любов Крамаренко – директора Нікопольського училища Криворізького державного педагогічного училища і Сергія Горобченко – директора приватного підприємства «Канріт». З привітаннями виступили заступник голови обласної ради Андрій Шипко, мер міста Марганця Олег Бідняк.
Після офіційних привітань і нагороджень, ведучі концерту - учасники проекту «Comedy Club Ukraine» дуету імені Чехова запрошували на сцену відомих співаків, які дарували всім присутнім незабутні враження: співачка Альоша, поп-гурт Quest Pistols.
І нарешті, всі дочекалися головного гостя свята, всесвітньо відомого Томаса Андерса соліста гурту «Modern Talking». Томас заспівав незабутні хіти відомого гурту і весь стадіон йому підспівував.
По завершенню чудового свята нікопольці побачили вперше у місті водно-проекційне шоу і яскравий Святковий салют.

 

Джерело: Горисполком

Читать предыдущую

Отчет с фестиваля уличного танца "Boogie Down Battle 2011"

Читать следущую

Фоторепортаж с выставки "Мой Никополь"

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие