Українці отримуватимуть пенсії по-новому

Українці отримуватимуть пенсії по-новому

Нещодавно набрав чинності новий закон про пенсійну реформу. Так, 3 жовтня 2017 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». На підставі цього в Управлінні Пенсійного фонду України в м. Нікополі та Нікопольському районі пройшла конференція.

За оприлюдненими даними - середній розмір пенсії до перерахунку по Нікополю та Нікопольському району складав 1912 грн. після проведеного перерахунку – 2706 грн, тобто середнє підвищення склало 794 грн.

10 жовтня спеціалістами управління були підготовлені та передані до банківських установ та поштових відділень виплатні документи для виплати перерахованих пенсій та проведено фінансування по тим пенсіонерам, які отримали пенсії з 4 по 10 жовтня.

Слід зазначити, що виплата пенсій в жовтні буде проведена двома відомостями. Тим пенсіонерам, які отримують пенсії з 11 по 25 число, виплати пенсій будуть проведені одночасно, тобто за основною та додатковими відомостями. Доплати в жовтні отримають пенсіонери, у яких сума доплати більше 140 грн. Якщо сума доплати менше 140 грн, то вони будуть проведені в листопаді у новому розмірі разом із доплатою за жовтень.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків на розрахунки, які проводяться із застосуванням електронних платіжних засобів (платіжних карток)?

Читать наступну

У ДФС представлено «Білу книгу» прозорості

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство